Блендер Wartmann WM-1807 HS в різних кольорах
Якщо ви хочете в одну мить приготувати смачні і корисні коктейлі, супи, песто, спреди і фруктове морозиво, цей високошвидкісний блендер Wartmann WM-1807 HS з двигуном, що працює до 30 000 оборотів в хвилину, стане відмінним вибором.
Високошвидкісний блендер Wartmann WM-1807 HS не тільки компактний, але і дуже сильний. З допомогою зручного циферблату ви можете вибирати з десяти різних швидкостей і трьох стандартних програм, які ідеально підходять для найбільш популярних рецептів.
Чаша для змішування може поставлятися в різних розмірах (стандартна на 2 л., і опціонна для подрібнення сухих продуктів на 1 л.) і виготовлена з прозорого тритана, який на 100% не містить бісфенолу А. В чаші встановлений ніж з високоякісної нержавіючої сталі.
Вакуумний насос Wartmann (дод. опція) ефективно видаляє повітря з чаші блендера, що забезпечує отримання більш якісного результату: продукти не насичуються киснем, тому в них краще зберігаються вітаміни і корисні мікроелементи. Блендер доступний в 5 різних кольорах: матовому чорному, антрацитному сірому, білому, червоному і м'ятно-зеленому.
Завдяки різним налаштованим програмам і додатковим аксесуарам (вакуумний насос, вакуумні пляшки, чаша для подрібнення сухих продуктів на 1 л. – доп. опції) блендер Wartmann WM-1807 HS стане найкращим помічником на вашій кухні.
ПЕРЕВАГИ:
1. Високошвидкісний двигун від 1500 до 30 000 об/хв.
2. Міцна чаша для змішування із Tritan, 100% не містить бісфенолу А.
3. Стандартна чаша на 2 літри, опціонально чаша на 1 літр.
4. Компактний і сучасний дизайн, зручна поворотна ручка.
5. Регулювання швидкості: 10 режимів швидкості, функція імпульсу.
6. Три різні передвстановлені програми.
7. Ніж з високоякісної нержавіючої сталі.
8. П'ять доступних кольорів і додаткові аксесуари.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Корпус.
2. Блок ножів з нержавіючої сталі.
3. Чаша на 2 літри.
4. Штовхач.
5. Кришка.
6. Ковпачок для кришки.
КРАЇНА: НІДЕРЛАНДИ, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 2 РОКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Виробник | Wartmann |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Режим Турбо | Так |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 465 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Функція самоочищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Нидерланды |
| Комерційна гарантія | Так |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 10 579 ₴




