Потужний блендер для будинку і комерції RAWMID DREAM SAMURAI BDS-04
Відео від 2016г. Зовнішній вигляд (дизайн етикеток) може бути іншим, так як періодично змінюється компанією RawMid.
Відеоінструкція з приготування пасти
Більше відео під описом!!!
RAWMID DREAM SAMURAI BDS-04 – ЦЕ ПРОФЕСІЙНИЙ ВИСОКОПОТУЖНИЙ БЛЕНДЕР ДЛЯ ДОМАШНЬОГО І КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ.
ПЕРЕВАГИ:
1. СУПЕРПОТУЖНИЙ - 4 Л/С!
Мотор професійного блендера RAWMID Dream Samurai має максимальну потужність 4 кінські сили (2900 Вт). Мідне на 100% оплетення підвищує ефективність роботи мотора, сприяє більш тривалій безперервній роботі, забезпечує надійну і довговічну роботу блендера.
2. ШВИДКІСТЬ ДО 50 ТИСЯЧ ОБЕРТІВ
Об'ємний 8-лопатевий ніж блендера Dream Samurai здійснює до 50 тисяч оборотів в хвилину і здатний подрібнити будь-які продукти в лічені секунди.
3. РУЧНЕ УПРАВЛІННЯ
На панелі моторного блоку розташовані прості і інтуїтивно зрозумілі елементи управління: тумблер включення, тумблер імпульсного режиму і круглий перемикач швидкості. Завдяки плавному регулюванню швидкості, Ви можете повністю контролювати процес подрібнення. Для більшості завдань рекомендується починати подрібнення на середній швидкості, а потім плавно збільшувати її до максимальної.
4. ОБ'ЄМНИЙ 8-ЛОПАТЕВИЙ НІЖ
У блендері Dream Samurai встановлений 8-лопастний 3D-ніж унікальної форми. Виготовленний з японської нержавіючої сталі марки AISI 420, відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю до корозії. 8 різноспрямованих лез забезпечують максимально швидке і ефективне подрібнення продуктів.
5. ЯПОНСЬКІ ПІДШИПНИКИ
В ножовому блоці Dream Samurai встановлені високоякісні японські підшипники з нержавіючої сталі, що володіють підвищеною міцністю і зносостійкістю.
6. МУФТА СТАЛЕВА
Зчеплення ножового блоку з віссю мотора виконана з міцної нержавіючої сталі. Це забезпечує додаткову надійність блендера, особливо при подрібненні твердих продуктів.
7. ПОКРАЩЕНА ВЕНТИЛЯЦІЯ
Система охолодження блендера Dream Samurai оснащена додатковими вентиляційними отворами, які забезпечують більш ефективне охолодження мотора. Завдяки поліпшеній вентиляції, збільшується час безперервної роботи блендера, підвищується термін служби і надійність експлуатації в побутових і комерційних умовах.
8. ДИЗАЙН
По боках моторного блоку є спеціальні виїмки для зручного перенесення блендера. Чотири прогумовані ніжки знижують шум і вібрацію під час роботи мотора, не дозволяють блендеру ковзати по поверхні, а також захищають стільницю від подряпин.
9. ЗАХИСТ ВІД ВИПАДКОВОГО ВКЛЮЧЕННЯ
Блендер Dream Samurai оснащений датчиком, що стежить за положенням чаши на моторному блоці. Якщо чаша не встановлено або встановлена неправильно, – блендер не запуститься. Дана функція захистить від випадкового включення блендера і вбереже його від можливих поломок.
10. ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕГРІВУ
У блендері Dream Samurai передбачений захист від перегріву: якщо прилад занадто сильно нагріється, то він автоматично вимкнеться. Щоб перезапустити двигун, слід скористатися спеціальною кнопкою внизу моторного блоку.
11. ДВОЛІТРОВА ЧАША З ТРИТАНУ
Блендер Dream Samurai BDS-04 оснащений дволітровим глечиком з міцної та екологічно безпечного матеріалу – тритана, не містить бісфенолу А і інших небезпечних речовин. На стінках чаши з двох боків нанесене мірна шкала в мілілітрах і унціях. Глечик блендера щільно закривається гумовою кришкою. У ній є завантажувальний отвір, що дозволяє використовувати лійку або штовхач. Зовні на дні чаши знаходиться сталева гайка.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Корпус з двигуном.
2. Чаша на 2 л.
3. Кришка чаші
4. Заглушка для кришки і чаші
5. Штовхач
6. Інструкція. + ПОДАРУНКИ!
БРЕНД, КРАЇНА: RawMid, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ДЛЯ ДОМУ.), 1 РІК (КОМЕРЦІЯ). КОНТЕЙНЕР І НІЖ: 6 МІС.
Треш - штрудель!
Тест ПОТУЖНОСТІ двигуна Samurai на спеціальному обладнанні!
Дерево в блендері RawMiD Dream samurai
Барний і побутової блендер RawMID Dream Samurai смузі диня шпинат
Блендер професійний # RawMID Dream Samurai смузі персик груша вітграсс
Професійний блендер # rawmid dream samurai - паста з арахісу РеЦеПТ
Зелений коктейль детокс зі спіруліною за 10 сек в блендері Dream Samurai 4 КС

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rawmid |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 2230 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Функція самоочищення | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
| Для комерційної гарантії | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте











