Апарат для приготування морозива NEMOX GELATO CHEF 2200
Протягом багатьох років компанія Nemox проектує та продовжує розширювати асортимент виробленого обладнання, дотримуючись основних принципів якості, функціональності, низьких цін та ергономічності управління. Весь товар виробляється на території Італії, компанія скрізь позиціонує свою продукцію як 100% гарантія походження Made in Italy, жодна деталь не виробляється на східному ринку.
Одним з недорогих, але дуже ефективних фризерів у лінійці домашніх морозивниць Nemox є GELATO CHEF 2200. Маленька, швидка, ефективна, економічна - все це Gelato Chef 2200. Морозиво має потужність 140 Ватт і швидкість обертання лопатки 30 оборотів.
Морозивниця може використовуватися як з фіксованою чашею, так і зі знімною, об'ємом 1,5 л. У центрі чаші немає лопасті для змішування, вона кріпиться в отвір на кришці, тому морозиво можна легко дістати та ще простіше очистити чашу. Також існують альтернативні способи використання морозивниці – для охолодження кремів, соусів, напоїв, пляшок тощо.
Керувати приладом дуже просто: встановіть лопасть для замішування в отвір у кришці двигуна, з'єднайте верхню частину з нижньою, приєднайте шнур двигуна лопатки до входу на корпусі приладу. Попередньо охолодіть прилад впродовж 5 хвилин, залийте приготовану суміш у чашу, натисніть перемикач для запуску лопасті, коли морозиво досягне необхідної консистенції, лопатка змінить напрямок руху. Вимкніть прилад із розетки по завершенню роботи.
Корпус морозивниці Nemox Gelato Chef 2200 виконаний із ABS-пластику. Вага приладу – 8,5 кг.
КОМПЛЕКТЦІЯ:
- Морозивниця Nemox Gelato Chef 2200
- Фіксована чаша – 1,5 л
- Знімна алюмінієва чаша – 1,5 л
- Прозора кришка
- Мірна ємність
- Лопатка-ложка для морозива
- Лопасть для замішування
- Інструкція

ГАРАНТІЯ: 2 РОКИ
КРАЇНА: ІТАЛІЯ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nemox |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Об'єм ємності | 1500 мл |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип морозивниці | автоматична |
| Тип | Морожениця |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Приготування молочних десертів | Так |
| Знімний резервуар для морозива | Так |
| Прозора кришка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте






