Автоматична безкомпрессорная морозивниця (фрізер) NEMOX Dolce Vita 1.5 л, білий
Компактна автоматична морозивниця NEMOX Dolce Vita
Nemox Dolce Vita – один з найбільш впізнаваних безкомпресорним фризерів для приготування будь-якого типу морозива або сорбету. Морожениця має чашу з подвійними герметичними стінками, яку необхідно попередньо заморозити. А нержавіюча сталь, з якої зроблена внутрішня сторона чаші, значно збільшує термін її експлуатації.
Морозивниця Дольче Віта дуже компактна, має стильний дизайн, тому впишеться в будь-який інтер'єр кухні, не займаючи при цьому багато місця і прикрасивши її своїм зовнішнім виглядом. До того ж, мороженицю можна використовувати не за прямим призначенням, а наприклад, для охолодження напоїв, так як чаша для охолодження здатна підтримувати низьку температуру близько двох годин, однак морозиво в ній можна зберігати не більше 30 хвилин, воно втрачає необхідну консистенцію.
Dolce Vita має об'єм чаші – 1,5 літра, потужність 15 Ват, максимальне завантаження інгредієнтів до 900 р. Для приготування десерту потрібно попередньо охолодити чашу в морозильній камері протягом 12-18 годин при температурі -18°C. Після попередньої заморозки чаші дістаньте її з морозилки і закріпіть на ній кришку. Через отвір на кришці повільно залийте заздалегідь підготовлену суміш, під час обертання лопаті, для того щоб не дати можливості суміші замерзнути на стінках чаші. Заповнюйте чашу тільки наполовину, так як суміш збільшується в об'ємі під час приготування.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
1. Морозивниця Nemox Dolce Vita
2. Фіксована чаша з нержавіючої сталі – 1,5 л
3. Кришка
4. Лопать для перемішування суміші
5. Інструкція
ГАРАНТІЯ: 1 РІК
КРАЇНА: ІТАЛІЯ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nemox |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Об'єм ємності | 1500 мл |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип морозивниці | автоматична |
| Тип | Морожениця |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Кількість програм приготування | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте









