Сушарка для продуктів RawMid Modern RMD-10
RAWMID Modern RMD-10 – потужна, зручна в експлуатації сушарка з 10 лотками з нержавіючої сталі. Цей дегідратор відмінно впорається з висушуванням фруктів, овочів, м'яса, риби, грибів, трав, хлібців, а також допоможе приготувати йогурт, пастилу і багато іншого. Він стане незамінним приладом на кухні вегетаріанців і сироїдів.
Дана модель оснащена таймером (30 хвилин – 24 годин) і відключиться одразу по завершенні роботи, при цьому сповістивши вас звуковим сигналом, завдяки чому Ви не забудете про приготовані продукти.
10 сталевих лотків 9 сітчастих аркушів 9 піддонів з бортиками
Розмір осередків: 11×11 мм Розмір осередків: 4×4 мм Висота бортиків: 5 мм
Для великих шматочків продуктів Для ягід, трав, зерен, горіхів Для пастили, хлібців, піци
Дегідратор має спеціальну функцію «Warm», яка на протязі доби може підтримувати температуру 35 градусів для висушених продуктів.
У дегідраторі RMD-10 є два автоматичних режими. «Fast» режим відмінно підійде для висушування грибів, м'ясних і рибних продуктів. Працює даний режим при температурі 70 градусів протягом 10 годин. Другий режим «Raw» дбайливо висушить ягоди, овочі, трави та фрукти протягом 24 годин, а температура становить 45 градусів. Крім цього Ви самостійно можете виставляти необхідну Вам температуру для сушіння.
Особливо хочеться відзначити простоту управління дегідратором: красивий дисплей з 6 кнопками, за допомогою яких можна виставити таймер або потрібну температуру, а також вибрати потрібний режим, здійснити запуск або зупинку приладу. У догляді прилад також досить простий. Виробник подбав, щоб експлуатація дегідратору була не складною і максимально функціональною.

ПЕРЕВАГИ:
1. Потужність – 700 Вт.
2. Широка комплектація і велика місткість: 10 лотків з нержавіючої сталі, 9 сітчастих аркушів, 9 листів для пастили.
3. Три автоматичних режими: «Fast», «Raw», «Combo» та функція «Warm». Якщо ви бажаєте швидко висушити гриби, м'ясо, рибу, то вам підійде режим «Fast». Другий режим «Raw» підходить тим, хто планує зберегти в їжі максимальну кількість вітамінів і корисних речовин. «Combo» - це той режим, при активації якого режим «Fast» і «Raw» працюють в одному циклі і автоматично перемикаються між один одним відповідно до заданих вами параметрів часу і температури. "Warm" - функція підтримки тепла, яка дає можливість після сушіння зберігати в камері температуру 35 ° C протягом 24 годин.
4.Температура від 35° до 70°С. На панелі керування можна встановити як низьку температуру сушіння (наприклад, 35°С) для збереження ензимів в овочах і фруктах, так і високу (наприклад, 70°С) для безпечної сушіння м'яса або риби. Крок установки температури становить 5°С.
5. Електронне управління таймером від 30 хвилин до 24 годин. Таймер можна виставити як на короткий час, так і на більш тривалий. Після закінчення процесу сушіння прилад сповістить звуковим сигналом і вимкнеться.
6. Функція підтримки тепла. Дегидратор RAWMID Modern оснащений функцією «Warm» – вона підтримує температуру 35°С протягом 24 годин після закінчення сушіння.
7. Сучасний стильний дизайн. Дегидратор RAWMID Modern RMD-10 отримав оновлений стильний дизайн: цікаву форму корпусу, прозору скляну дверцята і електронну панель управління.
8. Сенсорна панель + підказки по сушінню продуктів. Сенсорна панель управління з блакитним підсвічуванням і дисплеєм виглядає дуже сучасно, вона дуже зручна і проста в управлінні. Над панеллю дегідратору розташовуються підказки по сушінню найбільш популярних інгредієнтів. Там вказана оптимальна температура і час сушіння різних продуктів.
9. Прозора скляна дверцята дозволяє бачити процес сушіння, а також є можливість здійснювати сушіння з відчиненими дверцятами для виходу вологого повітря з камери.
10. Горизонтальний обдув забезпечує рівномірну сушку продуктів на всіх лотках, завдяки цьому не потрібно перестановка лотків під час сушіння.
11. Знімні лотки. При необхідності можна витягнути зайві лотки з дегідратору. Це буде дуже до речі, якщо збираєтеся сушити великі інгредієнти.
12. Прогумовані ніжки. 4 ніжки на дні дегідратору RAWMID Modern RMD-10 забезпечують повну стійкість приладу під час сушіння.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Дегідратор.
2. 10 сталевих лотків.
3. 9 піддонів з бортиками для пастили.
4. 9 сіточок для сушки трав і зелені.
5. Інструкція.
БРЕНД, КРАЇНА: RawMid, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ДОМАШНЄ ВИКОРИСТАННЯ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rawmid |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Кількість секцій | 10 |
| Вид секцій | сітка, піддон, лоток |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте















