Дегідратор (сушарка) RawMid Dream Vitamin DDV-10, білий
Акція! Чоловіча або жіноча куртка в подарунок до товару! Клікніть по тексту, щоб ознайомитись з подарунком

Сушарка для продуктів RawMid Dream Vitamin DDV-10
Dream Vitamin DDV-10 – універсальний харчової дегідратор для дому з 10 лотками з нержавіючої сталі, 9 піддонами для пастили і 9 сіточками для сушки трав і зелені. Дегідратор Вітамін одночасно місткий і досить компактний для квартирних умов. Його переваги – якість, ефективність і приємний набір функцій. Саме Dream Vitamin зі сталевими лотками здатний стати тим самим приладом, з яким сушка корисних продуктів надовго увійде в повсякденне життя.
Найбільш компактний дегідратор горизонтального типу, DDV-10 здатний задовольнити потреби 2-3 осіб. Це означає, що сушити фрукти, овочі, хлібці, пастилу і багато корисних продуктів можна на цілу сім'ю. Об'єм камери становить 25 літрів і вміщує майже 5 кг зелені.
Потужний, практично безшумний вентилятор забезпечує горизонтальний обдув для рівномірного сушіння продуктів на всіх лотках.
Регульований термостат дозволить задати температуру від 35 до 70 градусів, адже для кожного типу продуктів є своє оптимальне значення.
Завдяки знімним лоткам, ви можете змінювати висоту полиць в залежності від розміру розміщені продуктів.
Щоб не допустити окислення великих свіжих плодів з високим вмістом вологи (кавуни, томати, персики), під час їх сушіння можна відкрити дверцята дегідратору або навіть на якийсь час зняти.
ПЕРЕВАГИ:
1. 10 сталевих лотків + 9 піддонів для пастили + 9 сіточок для сушки трав і зелені.
2. Потужність 700 Вт.
3. Діапазон температури від 35°до 70°Пн.
4. Таймер – 19 годин.
5. Рівномірна сушка.
6. Знімні лотки.
7. Знімна дверцята.
8. Стабільна температура.
9. Панель управління з рецептами.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Дегидратор.
2. 10 сталевих лотків.
3. 9 піддонів з бортиками для пастили.
4. 9 сіточок для сушки трав і зелені.
5. Інструкція.
БРЕНД, КРАЇНА: RawMid, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 2 РОКИ (ДОМАШНЄ ВИКОРИСТАННЯ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rawmid |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Кількість секцій | 10 |
| Висота секцій | 28 мм |
| Вид секцій | сітка, піддон, лоток |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Китай |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 8 999 ₴











