Вертикальна шнекова соковижималка Wartmann WM-2008 SJ
Wartmann WM-2008 SJ - шнекова соковижималка, яка призначена для приготування корисних для здоров'я соків з натуральних продуктів. З її допомогою ви зможете підтримувати здоровий спосіб життя і при цьому отримувати задоволення від смачних і свіжих напоїв. Wartmann WM-2008 SJ відрізняється високим коефіцієнтом корисної дії: вона з легкістю вичавлює соки з різних інгредієнтів, починаючи м'якими фруктами і закінчуючи твердими коренеплодами і зеленню. Тепер ви зможете готувати свіжий морквяний, буряковий і капустяний соки прямо у себе вдома. В комплект поставки соковижималки входять 3 сита, 2 сита мають отвори різного діаметру і одне суцільне для сорбетів і подібного - завдяки цьому ви легко приготуєте соки без м'якоті і з м'якоттю, морозиво з фруктів, соуси для улюблених страв і навіть власні експериментальні кулінарні шедеври.
Отримаєте максимум користі завдяки холодному віджиму
У соковижималки індукційний двигун потужністю 200 Ватт. Він легше, надійніше і економічніше щіткових аналогів. Двигун обертає шнек зі швидкістю 37 об/хв, завдяки цьому сік не окислюється і в ньому зберігаються всі корисні речовини: вітаміни, ензими і мікроелементи. В соковижималці WM-2008 SJ встановлений триступінчастий редуктор з металевими шестернями. Він в рази довговічніше і надійніше аналогів з пластиковими шестернями.
Насолоджуйтеся їжею, приготованою технікою з безпечних матеріалів
Шнек соковижималки виготовлений з ультема - матеріалу 21 століття. Він не боїться зносу, високих температур і при цьому повністю безпечний для людини. Ці характеристики підтверджені висновками американських вчених і спеціалізованими документами. Якість Ультема відповідає вимогам європейського стандарту ISO 10993 і 4 класу американської фармакопеї. Ультем не тільки безпечний, але і практичний матеріал. Він служить більше 10 років і в рази міцніше існуючих пластиків. Чаша виконана з екологічно безпечного тритана.
Готуйте десятки страв за допомогою одного пристрою 
Wartmann WM-2008 SJ комплектується 3 ситами, призначеними для приготування різних продуктів. Ви зможете отримувати чистий сік, нектари з м'якістю, песто, соуси та інгредієнти для домашнього морозива. Широка горловина позбавить вас від необхідності дрібної нарізки для ваших продуктів. Тепер ви зможете завантажувати в соковижималку великі шматки і продукти цілком.
Доповніть інтер'єр кухні приладом з сучасним дизайном
Над дизайном соковижималки працювали італійські майстри промислового дизайну. У даній моделі вони поєднали практичність приладів 21 століття і красу творів мистецтв середини 20 століття.
Технічні характеристики:
-
двигун - індукційний;
-
потужність приладу - 200 Ватт;
-
швидкість обертання шнека - 37 оборотів в хвилину;
-
матеріал контейнера - Tritan;
-
матеріал шнека - Ультем;
КРАЇНА: НІДЕРЛАНДИ, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ НА ДВИГУН І ЕЛЕКТРОНІКУ, 1 РІК НА КОМПЛЕКТУЮЧІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wartmann |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип приладу | Шнековий |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Резервуар для соку | вбудований |
| Максимальна швидкість обертання | 37 об/хв |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор рівня соку | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Нидерланды |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте











