Сушарка електрична Tribest Sedona Express SD-6780
Sedona Express SD-6780 – це сучасний дегідратор, який є зручною сушаркою для овочів, фруктів і м'ясних продуктів. Його механізм роботи спрямований на режим, з яким можна приготувати дуже смачні сироїдні страви.
Дегідратор Sedona Express SD-6780 працює в трьох режимах: «FAST», «RAW» і «COMBO». «FAST» режим спрямований на рівномірне і швидке сушіння грибів, макаронних виробів, фруктів та овочів, а також на якісне в'ялення м'ясних продуктів. Температура змінюється в межах виставеленого діапазону. «RAW» режим дозволяє приготувати їжу виключно на певній зниженій температурі. А режим «СОМВОги» поєднує в собі попередні два режими: спочатку включається «швидкий режим» FAST», за допомогою якого протягом декількох годин при високих середніх температурах відбувається зневоднення продуктів. Далі дегідратор автоматично переходить в «сирий» режим «RAW», що працює при низьких температурах. Поки в продуктах є волога вони не перегріваються при «FAST» режимі, зберігаючи таким чином всі вітаміни, ензими і мікроелементи. При цьому прилад працює швидко і безшумно.
З моделлю SD-6780 ви отримаєте не тільки якісну і корисну їжу, але і зручність в її приготуванні. Для сушіння дегідратор забезпечений 11 лотками з нержавіючої сталі.
ПЕРЕВАГИ:
1. Потужність 470 Вт.
2. Компактний дизайн, але при цьому має 11 лотків, виготовлених з нержавіючої сталі.
3. Таймер має безперервний режим роботи до 120 годин.
4. Діапазон температури – 25 – 750С.
5. Три режими роботи – «FAST», «RAW» і «COMBO».
6. Режим «COMBO» – використовує послідовний двоетапний температурний таймер. Дегідрації, починається на підвищених температурах, потім програма автоматично перемикається на задану знижену температуру сушіння, і буде підтримувати її протягом усієї подальшої роботи. При використанні функції TST, температура харчових продуктів не підніметься вище бажаного рівня, так як під час роботи режиму «FAST» відбувається видалення надлишків вологи і таким чином немає перегріву. Надлишки вологи в продуктах не дають температурі піднятися вище критичною і тільки після повного їх видалення, дегидратор переключиться на режим «RAW» і досушит вміст у більш дбайливому режимі.
7. Складається з одного великого центрального вентилятора і одного нагрівального елемента, при цьому нагріте повітря рівномірно циркулює і розподіляється по лотках, тим самим забезпечуючи рівномірне зневоднення продуктів.
8. Безшумна робота (40 Дб).
9. Багаторазовий фільтр повітря. Надійно захистить ваші продукти від попадання частинок пилу.
10. Світлодіодне підсвічування.
11. Прозорі дверцята із закаленого скла, що дозволить наочно оцінити готовність продукту.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Дегідратор з дверцятами з загартованого скла.
2. 11 лотків з нержавіючої сталі.
3. Лоток для збору крихт з BPA-free пластику.
4. Багаторазовий фільтр повітря.
5. Шнур живлення.
6. Інструкція.
КРАЇНА: США, ПІВДЕННА КОРЕЯ
ГАРАНТІЯ: 5 РОКІВ (ДОМАШНЄ ВИКОРИСТАННЯ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribest |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Споживана потужність | 470 Вт |
| Кількість секцій | 11 |
| Вид секцій | сітка, піддон, лоток |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 394 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Південна Корея |
| Країна виробництва | Південна Корея |
- Ціна: Ціну уточнюйте









