Блендер професійний RawMid Dream Luxury 2 BDL-09, чорний
13 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: BDL-09-черный
Блендер для бару і дому RawMid Dream Luxury 2 BDL-09
RawMiD Dream Luxury 2 – багатофункціональний, потужний і стильний прилад, оснащений самими передовими технологіями. Йому не складе труднощів за лічені секунди якісно подрібнити продукти будь-якої щільності, чи то овочі, фрукти, зелень, крупа, лід, горіхи або кавові зерна. Зручність, безпека і легкість в роботі з барним блендером забезпечує сучасна надточна водонепроникна сенсорна панель управління. Довгий термін служби двигуна забезпечує захист від перевантажень, а безперервність в роботі – покращена система охолодження. У професійному блендері передбачена і вельми корисна функція «захист від дітей», яка блокує панель управління і роботу приладу без встановленої на базу чаші. Корпус даного блендера - це литий метал, він володіє високою міцністю, краще поглинає шуми і вібрацію під час роботи.
ПЕРЕВАГИ:
1. Дволітровий глечик з тритану –міцний і красивий пластик без вмісту BPA.
2. Двигун має потужність в 4 л. с. (2900 Вт).
3. Потужний мотор, швидкість обертання лопатей 50 000 об./хв. – блендер швидко і ретельно подрібнює навіть тверді продукти.
4. 8-лезовий ніж.
5. Литий суцільнометалевий корпус.
6. Ножі покриті нітридом титану – цей матеріал володіє надзвичайно високою стійкістю до корозії, а також підвищує твердість лез в півтора рази (в порівнянні із звичайною сталлю). З таким покриттям ножі довше зберігають гостру заточку і служать довше звичайного.
7. 6 автоматичних програм, імпульсний режим і можливість виставляти будь-яку швидкість під час подрібнення вручну.
8. Муфта сталева – міцна і довговічна, витримує великі навантаження.
9. Японські підшипники, що володіють високою зносостійкістю.
У високопотужному блендері Dream luxury 2 передбачені наступні програми:
1. «Fruit» – призначений для подрібнення різноманітних фруктів і овочів, ідеальний режим для створення вітамінних смузі і зелених коктейлів.
2. «Nut milk» – програма для створення ароматного, густого і корисного напою – горіхового молока.
3. «Sorbet» – режим для приготування смачного десерту-морозива з фруктів.
4. «Soup» – програма для створення повітряних супів-пюре, відмінно підходить для приготування дитячого харчування.
5. «Grind» – призначений для якісного подрібнення сухих продуктів, таких як: спеції, горіхи, сушені трави, коріння і насіння.
6. «Sauces» – режим для приготування різноманітних соусів та змішування десертів.
7. «Speed» – ручне регулювання швидкості.
8. «Timer» – ручна установка таймера.
9. «Pulse» – режим призначений для подрібнення льоду та інших дуже твердих продуктів, а так само для миття ємності після подрібнення продуктів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Корпус з двигуном.
2. Чаша на 2 л.
3. Кришка чаші
4. Заглушка для кришки і чаші
5. Штовхач
6. Інструкція. + ПОДАРУНКИ!
БРЕНД, КРАЇНА: RawMid, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ДОМАШНЄ ВИКОРИСТАННЯ.), КОНТЕЙНЕР І НІЖ: 6 МІС.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rawmid |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 2230 Вт |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 6.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 13 499 ₴








