Шнекова соковижималка Wartmann WM-2308 SJ
На відео знятим нашим покупцем модель соковижималки Wartmann WM-2008 SJ яку продавали раніше. У продажу оновлена за дизайном нова модель WM-2308 SJ. Відмінність лише у дизайні. Характеристики та комплектація однакові.
Вертикальна шнекова соковижималка Wartmann WM-2308 SJ
Wartmann WM-2308 SJ — шнекова соковижималка, призначена для приготування корисних для здоров'я соків із натуральних продуктів. З її допомогою ви зможете підтримувати здоровий спосіб життя і водночас отримувати задоволення від смачних і свіжих напоїв. Wartmann WM-2308 SJ вирізняється високим коефіцієнтом корисної дії: вона з легкістю віджимає соки з різних інгредієнтів, починаючи з м'яким фруктів та закінчуючи твердими коренеплодами та зеленню. Тепер ви зможете готувати свіжий морквяний, буряковий і капустяний соки прямо у себе вдома. До комплекту постачання соковижималки входять 3 сита, 2 сита мають отвори різного діаметра й одне суцільне для сорбетів і подібного — завдяки цьому ви легко приготуєте соки без м'якоті та з м'якоттю, морозиво з фруктів, соуси для улюблених страв і навіть власні експериментальні кулінарні шедеври.
Отримайте максимум користі завдяки холодному віджиму
У соковижималці індукційний двигун потужністю 200 Ватів. Він легший, надійніший та економніший від щіткових аналогів. Двигун обертає шнек зі швидкістю 37 об/хв, завдяки цьому сік не окислюється і в ньому зберігаються всі корисні речовини: вітаміни, ензими та мікроелементи. У соковижималці WM-2308 SJ встановлений триступеневий редуктор із металевими шестернями. Він у рази довговічніший та надійніший від аналогів із пластиковими шестернями.
Насолоджуйтеся соками, приготовленими технікою з безпечних матеріалів
Шнек соковижималки виготовлений з ультему — матеріалу 21 століття. Він не боїться зносу, високих температур і водночас повністю безпечний для людини. Ці характеристики підтверджені висновками американських вчених і спеціалізованими документами. Якість Ультема відповідає вимогам європейського стандарту ISO 10993 і 4 класу американської фармакопеї. Ультем не тільки безпечний, але й практичний матеріал. Він слугує понад 10 років і в рази міцніший існуючих пластиків. Чаша виготовлена з екологічно безпечного тритану.
Готуйте десятки страв за допомогою одного пристрою 
Wartmann WM-2308 SJ комплектується 3 ситами, призначеними для приготування різних продуктів. Ви зможете отримувати чистий сік, нектари з м'якоттю, песто, соуси та інгредієнти для домашнього морозива. Широка горловина позбавить вас потреби дрібного нарізання ваших продуктів. Тепер ви зможете завантажувати в соковижималку великі шматки та цілі продукти.
Доповніть інтер'єр кухні приладом із сучасним дизайном
Над дизайном соковижималки працювали італійські майстри промислового дизайну. У цій моделі вони поєднали практичність приладів 21 століття та красу витворів мистецтв середини 20 століття.
Технічні характеристики:
- двигун — індукційний;
- потужність приладу — 200 Ватів;
- швидкість обертання шнека — 37 обертів на хвилину;
- матеріал контейнера — Tritan;
- матеріал шнека — Ультем;
СТРАНА: НІДЕРЛАНДИ, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ НА ДВИГУН ТА ЕЛЕКТРОНІКУ, 1 РІК НА КОМПЛЕКТУЮЧІ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wartmann |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Шнековий |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Максимальна швидкість обертання | 37 об/хв |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Реверс | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Завантажувальний лоток | Так |
| Індикатор рівня соку | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Комплектація | |
| Кількість конусних насадок | 3 |
| Глечик для соку | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Штовхач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Нидерланды |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 15 599 ₴











