Дегідратор (сушарка) ProTehnika Comfort PRT-08 Повний комплект
Про бренд ProTehnika https://veganlife.com.ua/ua/cp105767-protehnika.html
Якщо ви цінуєте натуральні ласощі та корисні для здоров'я продукти, вам ідеально підійде дегідратор ProTehnika Comfort PRT-08. З його допомогою ви зможете готувати натуральні йогурти, рибні та м'ясні чипси (джерки), висушувати та запасати впрок овочі, фрукти, ягоди, горіхи, насіння та трави. У процесі сушіння продукти зберігають свій оригінальний смак, вітаміни та мікроелементи.
Переваги при купівлі дегідратора ProTehnika Сomfort PRT-08
1. Повна комплектація всім необхідним (нижче в розділі «комфортна робота» перерахований усі аксесуари, що постачаються в комплекті з дегідратором).
2. Гарантія на експлуатацію з постгарантійним обслуговуванням.
3. Корпус із декількох шарів нержавіючої сталі, що забезпечує більш швидшу акумуляцію тепла всередину камери, і, відповідно, більш рівномірний розподіл тепла по всій площі висушування.
4. Підсвічування сушильної камери, виконане окремою кнопкою на панелі керування, що робить роботу з дегідратором максимально зручною як у денний, так і вечірній час.
5. Зручне інтуїтивне керування процесом за допомогою механічних регуляторів на передній панелі, в центрі яких розташовані дисплеї, що відображають температуру та час.
6. Малий та великий температурний діапазон від 20 до 90 градусів за Цельсієм.
7. Сучасний дуже стильний дизайн, а також розміри, що дозволяють розмістити дегідратор на кухні або в будь-якому іншому місці.
Комфортна робота
Крім зручного інтуїтивно зрозумілого керування дегідратором, у комплекті до приладу відразу передбачені всі необхідні аксесуари для комфортної роботи. Нічого додатково докуповувати не потрібно!
1. Основні лотки з нержавіючої сталі — 8 шт. 
2. Піддон для крихт — 1 шт.
3. Силіконові сітки для висушування зелені та ягід — 8 шт.
4. Силіконові піддони з бортиком для пастили — 8 шт.
5. Силіконова лопатка — 1 шт.
6. Силіконові прихватки — 2 шт.
Міцна конструкція
Подвійний корпус сушарки виготовлений із нержавіючої сталі 430, а лотки — з харчової нержавіючої сталі SUS304. Ці матеріали безпечні у використанні, довговічні в експлуатації та стійкі до вологи. Дверцята дегідратора обладнані вставкою із загартованого скла та має магнітний замок, що забезпечує надійне закриття під час висушування продуктів, а передня панель керування й ніжки виготовлені із зносостійкого пластику. Дегідратор ProTehnika Comfort PRT-08 тішитиме вас своїм стильним зовнішнім виглядом упродовж усього спільно проведеного часу.
Висока продуктивність
Нагрівальний елемент потужністю 800 Вт здатний забезпечити процес дегідратації за короткий проміжок часу в залежності від обраної вами температури. Вентилятор дегідратора розподіляє нагріте повітря по всій камері та лоткам, здійснюючи рівномірне висушування продуктів. Низький рівень шуму 45 дБ забезпечує тиху роботу пристрою у денний та нічний час. Завантаживши всі 8 лотків із нержавіючої сталі, ви зможете приготувати щонайменше 6 кг сирих продуктів за один раз у сушильній камері об'ємом 25 літрів.
Інтелектуальне керування
Дегідратор обладнаний двома механічними регуляторами та двома цифровими дисплеями. Температура сушіння регулюється в діапазоні 20-90 градусів Цельсія з шагом в 5 градусів, таймер встановлюється в діапазоні від 0 до 24 годин з інтервалом 5 хвилин. Для контролю за процесом передбачені дверцята із загартованого скла та вбудоване підсвічування всередині сушильної камери.
Насолоджуйтеся здоровим способом життя без клопоту
Дегідратор замінює традиційне сушіння продуктів на сонці простішим методом. Ви зможете готувати здорову їжу в будь-яку погоду без комах та пилу.
Безпека та надійність
Дегідратор має захисну функцію від перегрівання, а отвори в бічних стінках сушарки видаляють зайву вологу, роблячи процес дегідратації максимально ефективним.
Технічні характеристики:
• назва моделі — ProTehnika Comfort PRT-08;
• об'єм сушильної камери 25 л. (приблизно від 6 кг сирих продуктів)
• кількість лотків — 8 шт.; 
• розміри лотків — 318 х 318 мм з розміром комірки 8 х 8 мм;
• висота між лотками — 30 мм;
• максимальна потужність — 800 Вт;
• діапазон температур — від 20 до 90 °C;
• температурний крок 5 °C
• таймер — від 0 до 24 годин;
• крок регулювання таймера — 5 хв;
• напруга 220 B, 50 Гц;
• рівень шуму 45-50 дБ;
• габарити дегідратора — Ш 350 х Г 455 х В 362 мм;
• вага дегідратора — 9 кг;
• вага з упаковкою — 10,2 кг;
• гарантія — 2 роки;
• виробник — Україна, Китай.
Комплектація 
• дегідратор;
• 8 лотків із нержавіючої сталі;
• 8 сітчастих листів для зелені та ягід;
• 8 силіконових піддонів з бортиком для пастили;
• 1 піддон для крихт
• інструкція з експлуатації дегідратора українською мовою;
• книга рецептів 1 українською мовою;
• додаткова електронна книга рецептів 2 українською мовою, яка завантажується за QR-кодом, розташованим на титульній сторінці інструкції з експлуатації;
• силіконові прихватки — 2 шт.;
• силіконова лопатка — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Кількість секцій | 8 |
| Об`єм | 25 л |
| Вид секцій | сітка, піддон, лоток |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 362 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд: | ProTehnika |
| Країна виробництва: | Китай |
- Ціна: 9 699 ₴











