З цим абсолютно новим керамічним контактним грилем Wartmann, ви можете приготувати хрусткі бутерброди, паніні, вафлі, смачні овочі на грилі, а завдяки термометру , який постачається в зручній коробці для зберігання, ваше м'ясо може бути різного просмаження, саме таке, яке ви любите. 
Гриль Wartmann має потужні нагрівальні елементи, які швидко нагріваються, завдяки його потужності в 2000 Вт. Wartmann WM-2208 CG можна налаштувати на температуру від 80 до 230 градусів, що дає змогу використовувати його для приготування різних страв. Таймер можна встановити від 30 секунд до 1 години. Корпус приладу виготовлено з нержавіючої сталі.
Контактний гриль має новітнє керамічне покриття Greblon CK2 і тому не містить PFAS, PFOA та інші шкідливі речовини. Пластини мають ідеальний розмір 21 х 31 см. Вони легко знімаються, їх можна мити в посудомийній машині. Також ви можете скористатися 3 різними типами знімних пластин, це дуже просто, якщо ви перевернете гладку пластину, то зі зворотного боку буде рельєфна, окремо в комплекті до нього йде також пластина для вафель на 4 вафлі за одну випічку. Купуючи один прилад, ви отримуєте відразу три. Пластини для гриля також мають зручну систему зливання жиру з піддоном, так що підтримувати чистоту контактного керамічного гриля Wartmann дуже просто.
Wartmann WM-2208 CG має просту та дуже зручну панель керування, за допомогою якої ви можете встановити нагрівання двох пластин, верхньої пластини гриля або нижньої пластини, бажану температуру, час, а також скористатися зовнішнім термометром із 4 попередньо запрограмованими режимами, тобто від легкого підсмажування до добре запеченого: well-done, medium, medium rare або raw.
Завдяки плаваючій верхній пластині будь-який продукт легко поміщається між пластинами в грилі або є можливість повністю відкрити пристрій і використовувати його як відкритий гриль або тепаньяки. Верхня та нижня пластини можуть бути налаштовані окремо за температурою. Також можна використовувати тільки верхню або нижню пластину або обидві одночасно.
За допомогою вафельних пластин, які входять до комплекту, ви можете приготувати найсмачніші льезькі або брюсельські вафлі, сирні та овочеві вафлі. Експериментуйте, підбирайте ті рецепти та інгредієнти, які дадуть змогу отримати найсмачніший варіант.
ПЕРЕВАГИ:
1. Потужність — 2000 Вт.
2. Пластини з керамічним покриттям: гладка пластина, пластина для гриля, вафельна пластина.
3. Верхня та нижня пластини можуть бути налаштовані окремо за температури.
4. Знімні пластини.
5. Пластини без PFAS.
6. Корпус з нержавіючої сталі.
7. Налаштування температури від 80 до 230 градусів.
8. Таймер от 30 секунд до 1 часа.
9. Попереджувальний сигнал.
10. Просте керування, цифровий дисплей.
11. Нижня частина з протиковзким покриттям.
12. Автовимкнення.
13. Знімний піддон для крапель.
14. Зовнішній термометр (з чохлом для зберігання).
КОМПЛЕКТАЦІЯ: 
1. Контактний гриль.
2. Гладка пластина + пластина для гриля, вафельна пластина.
3. Зовнішній термометр (з чохлом для зберігання).
ГАБАРИТИ:
1. Довжина шнура: 95 см.
2. Висота виробу: 17 см.
3. Довжина виробу: 32,9 см.
4. Ширина виробу: 36 см.
5. Вага: 6,9 кг.
ГАРАНТІЯ: 2 РОКИ
КРАЇНА: НІДЕРЛАНДИ, КИТАЙ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wartmann |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита, Плоска нагрівальна плита |
| Варіант установки | Універсальний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 210 мм |
| Глибина робочої поверхні | 310 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 329 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда: | Нідерланди |
| Країна виробництва: | Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте











