Аерофритюрниця — ідеальна заміна традиційної фритюрниці. З керамічною аерофритюрницею Wartmann можна швидко зробити улюблені чипси та снеки без використання олії, і такий спосіб принесе вашому здоров'ю тільки користь. Ви також можете використовувати Wartmann WM-2203 AF для приготування картоплі фрі, закусок, м'яса, риби, овочів, піци та багато чого іншого. Кошик має об'єм 5,7 л, що ідеально підходить для маленької кухні.
За допомогою вбудованих ваг до 10 кг ви можете точно відміряти кількість продуктів, які хочете приготувати. Кошик для продуктів і нижня пластина мають новітнє керамічне антипригарне покриття Greblon CK2, що запобігає прилипанню їжі до них. Покриття не містить PTFE або PFOA, хімічних речовин, які зазвичай використовуються в традиційних антипригарних покриттях. До того ж кераміка — це натуральний матеріал, який міцніший за тефлону та може витримувати вищі температури. Це робить кошик міцним і надійним.
Аерофритюрниця потужністю 1700 Вт ідеально приготує страви якнайшвидше. Попереднє нагрівання займає всього кілька хвилин. Тому аерофритюрницю все частіше використовують як альтернативу традиційній духовці. До того ж вона споживає набагато менше електроенергії, ніж звичайна духовка або плита.
Wartmann вдалося створити аерофритюрницю з великою місткістю в компактному стильному корпусі. Велика сенсорна панель керування з попередньо встановленим меню дає змогу швидко вибрати та запустити програму. Усього пристрій має 8 програм для автоматичного приготування страв, а також є ручний режим, за допомогою якого ви можете вручну встановити час приготування й бажану температуру. WM-2203 AF може нагріватися від 60 до 200 °C. Максимальний час приготування — 60 хвилин.
Також перевагами аерофритюрниці Wartmann WM-2203 AF є низький рівень шуму під час роботи та швидке очищення приладу.
ПЕРЕВАГИ:
1. Безпечне керамічне покриття.
2. Висока потужність пристрою — 1700 Вт.
3. Висока продуктивність. Кошик має об'єм 5,7 л.
4. Температура від 60 до 200 °C.
5. Час — 60 хвилин.
6. Інтуїтивно зрозуміле керування.
7. Вісім попередньо встановлених програм + ручне керування.
8. Вбудовані ваги.
9. Тиха робота.
10. Швидке очищення.
ГАРАНТІЯ: 2 РОКИ
КРАЇНА: НІДЕРЛАНДИ, КИТАЙ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wartmann |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 306 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда: | Нідерланди |
| Країна виробництва: | Китай |
- Ціна: 7 129 ₴









