Блендер професійний RawMid Vitamin RVB-02 Білий
Потужний високошвидкісний блендер RawMid Vitamin RVB-02
Блендер RAWMID Vitamin RVB-02 – це професійний потужний високошвидкісний блендер із зручним управлінням і дволітровою чашею.

ОСОБЛИВОСТІ БЛЕНДЕРА:
1. Висока потужність 3 кінські сили.
Мотор потужністю 3 кінські сили (2200 Вт) забезпечує високу надійність при подрібненні твердих інгредієнтів: овочів, заморожених ягід і фруктів, льоду, горіхів і зерен.
2. Висока швидкість обертання лез до 30 тисяч обертів у хвилину.
Це забезпечує швидке приготування смузі, супів та інших страв.
3. Об'ємний багатолопатевий ніж з нержавіючої сталі
Блендер RAWMID Vitamin оснащений багатолопатевим ножем з нержавіючої сталі. Його лопаті розташовані під різними кутами і забезпечують максимальний захоплення продуктів для їх швидкого і ефективного подрібнення.
4. Зручна панель управління
За допомогою круглого регулятора можна перемикати швидкості (від 1 до 8) і режими.
Є 3 передвстановлених режими:
I – для смузі, коктейлів;
II – для твердих продуктів (горіхи, заморожені фрукти) і приготування складних страв, як горіхові пасти, фруктове морозиво;
III – для приготування гарячих страв: крем-супів, каш.
Для короткочасного подрібнення або очищення чаши після використання можна застосовувати імпульсний режим – для його включення є окремий тумблер.
5. Тританова чаша об'ємом 2 л
Блендер RAWMID Vitamin оснащений дволітровим глечиком з безпечного екологічного матеріалу – тритану. Він не тільки легкий і міцний, але і не містить бісфенолу А і інших небезпечних речовин.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Корпус з двигуном.
2. Чаша 2 л.
3. Ніж з нержавіючої сталі.
4. Кришка з заглушкою.
5. Штовхач.
6. Інструкція. + ПОДАРУНКИ!
БРЕНД, КРАЇНА: RawMid, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ДІМ.), КОНТЕЙНЕР І НІЖ: 6 МІС.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Виробник | Rawmid |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Імпульсний режим | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Режим Турбо | Так |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Функція самоочищення | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Комерційна гарантія | Так |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 9 449 ₴











