Професійний блендер RAWMID Professional RPB-02
Professional RPB-02 — це новий професійний блендер як для домашнього, так і для для комерційного використання від знаменитого бренда Rawmid. Це один із найпотужніших блендерів, представлених компанією, він має номінальну потужність 2300 Вт і здатний видавати 4 кінські сили з піковою потужністю 3000 Вт, тому впорається з подрібненням будь-яких продуктів, а завдяки високій швидкості обертання ножів до 50 000 об/хв він здатний перетворювати інгредієнти на однорідну масу. Виконаний RGB-02 з екологічно чистих і нешкідливих матеріалів.
Головною «родзинкою» цієї моделі є наявність спеціального антишумового ковпака, який неабияк знижує рівень шуму під час роботи блендера.
Контейнер зі сталевою гайкою, виготовлений з тритана, який не містить шкідливого бісфенолу-А, має особливу форму, яка забезпечує створення мультиворонки, змушуючи продукти потрапляти на ніж, а не прилипати до стінок. 6-лопастний ніж з високоякісної нержавіючої сталі виготовлений так, щоб максимально захоплювати продукти, зокрема з дна контейнера. Отже, процес приготування страв у Rawmid Professional RPB-02 стає швидким і максимально зручним.
Блендер виготовлений в універсальному чорному кольорі, що дає змогу вписати його в інтер'єр будь-якої кухні. Електронна панель керування дуже зручна у використанні й інтуїтивно зрозуміла, всі необхідні значення відтворюються на екрані. Ви можете вибрати будь-який із попередньо встановлених 5 режимів або 8 швидкостей роботи блендера, а також використовувати імпульсний режим, який передбачений для очищення блендера, колення льоду та короткочасного змішування продуктів.
Блендер RAWMID RPB-02 обладнаний інноваційною технологією адаптивної потужності Smart Power. Якщо запустити подрібнення складних інгредієнтів на низькій швидкості, блендер автоматично її збільшить, щоб уберегти двигун від перевантаження. Ця технологія підвищує надійність блендера та продовжує термін його експлуатації.
Автоматичні режими:
1. Смузі, джеми, молочні коктейлі.
2. Пюре з м'яких овочів і фруктів.
3. Подрібнення сухих інгредієнтів у борошно.
4. Густі соуси, сорбет.
5. Горіхове молоко, кремові супи.
ПЕРЕВАГИ:
1. Потужність 3000 Вт і швидкість обертання ножа до 50 тисяч об/хв — будь-які продукти дуже швидко перетворюються на однорідну масу без грудочок і насіння.
2. На панелі керування можна вибрати один із 5 автоматичних режимів. Кожен із режимів можна запрограмувати на свій розсуд: програма складатиметься із 6 етапів подрібнення — для кожного етапу задається час і швидкість роботи. Можна також скористатися ручним настроюванням швидкості та часу подрібнення: всього передбачено 8 швидкостей, а таймер можна встановити від 5 до 90 секунд. Для короткого подрібнення або очищення блендера можна використовувати імпульсний режим.
3. 6-лопастний ніж із міцної нержавіючої сталі — леза ножа загнуті під різними кутами для максимального захоплення продуктів. Завдяки цьому ви отримаєте ефективніше та швидше подрібнення.
4. Контейнер блендера має об'єм 1,5 л і виготовлений з екологічного матеріалу — тритану.
5. Технологія адаптивної потужності Smart Power.
6. Однією з головних особливостей блендера RAWMID Professional — антишумовий ковпак, який істотно знижує рівень шуму.
7. У блендері передбачений захист від перегрівання, перевантажень і від дітей.

БРЕНД, КРАЇНА: RAWMID, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ДІМ.),
1 РІК (КОМЕРЦІЯ).
КОНТЕЙНЕР І НІЖ: 6 МІС.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Виробник | Rawmid |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантия на чашу: | 6 місяців |
| Гарантія на двигун і електроніку (будинок.см): | 3 роки |
| Гарантія на двигун і електроніку (ком. ісп.): | 1 рік |
- Ціна: 16 875 ₴











