Професійний блендер RAWMID Future RFB-02 — це новинка 2021 року, його відмінною рисою є функція вакуумування у процесі подрібнення та змішування продуктів. Вбудований вакууматор досить потужний, його потужність всмоктування дорівнює 75 кПа. Головною перевагою приготування страв під вакуумом є менше окислення продуктів і, отже, більше збереження вітамінів і антиоксидантів. Крім того, колір приготований під вакуумом смузі буде набагато яскравішим, а смак насиченішим, ніж під час змішування в повітряному середовищі.
Контейнер блендера виготовлений з екологічно чистого та міцного пластику тритану об'ємом 2 літри, блендер має також максимальну потужність до 2900 Ватт і швидкість обертання ножа до 28 000 обертів за хвилину, що ідеально підійде як для великої родини, так і для приготування страв у ресторанах, барах і кафе.
Панель керування проста й інтуїтивно зрозуміла, має кнопки та круглий регулятор. Ви можете вибрати вручну одну з десятьма швидкостями і настроїти таймер, значення якого виводяться на дисплеї. У режимі вакууму таймер встановлюється до 3 хвилин, без вакууму — до 5 хвилин. Швидкість можна регулювати прямо під час подрібнення.
А також на панелі керування можна вибрати одну з 6 автоматичних програм за допомогою зручного круглого регулятора: Ice (Лед), Frozen (Заморожені продукти), Fresh (Свіжі продукти), Nuts (Горіхи), Soup (Суп), Clean (Очищення).
Блендер виготовляється у двох класичних кольорах: білому та чорному, тому ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої кухні.
ПЕРЕВАГИ:
1. Багатолопатевий ніж вакуумного блендера RAWMID Future здійснює до 28 000 обертів за хвилину и в лабораторних умовах — 32000 об/хв. що забезпечує в домашніх умовах швидке та однорідне подрібнення продуктів.
2. Двигун має номінальну потужність 1800 Вт і пікову потужністю 2900 Вт під навантаженням під час роботи в побутових умовах, чого з лишком вистачить для впевненого подрібнення навіть найтвердіших інгредієнтів.
3. Функція вакууму дає змогу зберігати більше корисних речовин під час подрібнення фруктів, ягід, зелені й овочів, так як продукти менше схильні до окиснення.
4. За допомогою круглого перемикача можна вибрати або одну із 6 автоматичних програм або виставити 1 з 10 швидкостей.
5. В вакуумному режимі таймер виставляється до 3 хвилин, у звичайному режимі — до 5 хвилин.
6. Наявність імпульсного режиму. Цю функцію зручно використовувати для очищення блендера.
7. Блендер дає змогу готувати страви й без вакууму. У комплекті є друга кришка з отвором для штовхача.
8. Прилад обладнаний дволітровим глечиком з міцного тритану, що не містить бісфенолу А та інших небезпечних речовин.
9. На стінки контейнера з двох сторін нанесена мірна шкала, що показує рівень завантаження в мілілітрах і унціях.
10. Багатолопатевий 8-лезовий ніж із японської неіржавіючої сталі забезпечує ефективне подрібнення продуктів.
11. У нижній частині контейнера є металева гайка, що фіксує ножовий блок.
12. У блендері реалізований захист від випадкового увімкнення, яка не дає приладу ввімкнеться, якщо глечик не встановлений на основу або встановлений на нього неправильно.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Основа з двигуном.
2. Дволітровий глечик з тритану.
3. Кришка з вбудованим вакууматором.
4. Звичайна кришка для контейнера.
5. Заглушка для кришки.
6. Штовхач.
7. Інструкція. + ПОДАРУНКИ від компанії RawMid!!!

БРЕНД, СТРАНА: RAWMID, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОТА (ДІМ.), КОНТЕЙНЕР І НІЖ: 6 МІС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rawmid |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 495 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантия на чашу: | 6 місяців |
| Гарантія на двигун і електроніку: | 3 роки |
- Ціна: Ціну уточнюйте











