Дегідратор сушарка овочів і фруктів RawMid Modern RMD-07 Білий (White)
12 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: RMD-07
Дегідратор побутовий RawMid Modern RMD-07

RAWMID Modern RMD-07 є дегідратором, за допомогою якого ви зможете висушити та загоїти на зиму овочі, фрукти та гриби, трави та насіння, рибу та м'ясо, хлібці, а також приготувати йогурт, пастилу та багато іншого. Висушування здійснюється за температури від 35 до 70 градусів, але в цій моделі також є два режими — «Fast» (швидке сушіння за 10 годин за температури 70 °C) і Raw (ощадна сушарка за 24 години за температури 45 °C). Наявність таймера дає змогу не перебувати весь час біля пристрою, а виставити його від 30 хвилин до 24 годин.
Дегідратор RMD-07 обладнаний функцією Warm (підтримання температури 35 °C), за допомогою якої висушені продукти залишатимуться теплими впродовж 24 годин. Прозорі дверцята із загартованого скла дадуть змогу спостерігати за процесом сушіння. Щоб занадто вологі продукти не окиснювалися, дверцята можна відчинити. Це забезпечить додатковий вихід вологи. Можливість знімати лотки (1-7 шт.) розширює різновиди сушених продуктів — від дрібних до найбільших.
Ця модель стане чудовим доповненням на кухню для сироїдів і вегетаріанців. Вона зроблена в стильному дизайні чорного кольору, який підійде для будь-якого інтер'єру та добре поєднуватиметься з іншою технікою. Разом із пристроєм постачаються лотки зі сталі 7 шт., піддони з бортиками для рідких продуктів 6 штук, сітчасті листи для дрібних продуктів 6 штук, що неодмінно потішить кожного покупця.

ПЕРЕВАГИ:
1. Потужність 500 Вт.
2. Наявність трьох автоматичних режимів: «Fast» — це той варіант, коли ви хочете приготувати страву швидко за високої температури (10 год за 70 °C), «Raw» — він підходить для дбайливішого приготування і для тих людей, кому найважливіша максимальна кількість вітамінів (24 год за 45 °C), «Combo» - це той режим, за активації якого режим «Fast» и «Raw» працюють в одному циклі й автоматично перемикаються між одним відповідно до встановлених вами параметрів часу та температури.
3. Наявність функції Warm — функція підтримки тепла, яка дає можливість після сушіння зберігати в камері температуру 35 °C упродовж 24 годин.
4. Чудова комплектація. У комплекті 7 сталевих лотків, 6 піддонів із бортиками (для пастили), 6 сітчастих аркушів (для насіння та трави).
5. Знімні лотки. За бажання можна витягнути зайві лотки з дегідратора, у такий спосіб звільнивши місце для габаритніших продуктів.
6. Зручна електронна панель керування + пам'ятка. Потрібний режим, температура, час та інші налаштування вибираються за допомогою кнопок. А ще вона обладнана підсвіткою, тож з приладом легко керувати навіть у темряві. На верхній панелі дегідратора розташовані підказки за найпопулярнішими рецептами.
7. Рівномірне сушіння. RMD-07 обладнаний потужним вентилятором, який забезпечує ефективне та рівномірне обдування всіх 7 лотків. Ви зможете ідеально приготувати потрібну їжу, і вам не доведеться переставляти лотки місцями. Ще одна перевага горизонтального обдування полягає в тому, що запахи не змішуються, тож можна готувати різні продукти.
8. Сучасний стильний дизайн. Кожен новий дегідратор від RAWMID отримує оновлений зовнішній вигляд і ця модель не стала винятком. Гарний корпус, скляні дверцята та сенсорна панель керування — це все в RAWMID RMD-07.
9. Прозорі двері. Скляні дверцята дають змогу бачити процес сушіння. Вона зручно відкривається й закривається, а в разі потреби її можна відкрити (для виходу вологого повітря з камери).
10. Вибір температури. Прилад ідеально підходить для сироїдів, позаяк ви можете виставити температуру на 35 °C. Це дасть змогу зберегти у вашому продукті більшість вітамінів і корисних речовин. Щодо м'яса або риби, то можна встановити значення до 70 °C і не переживати за готовність страви.
11. Таймер. За бажання можна виставити час готування від 30 хвилин до 24 годин. Після закінчення часу роботи, RMD-07 подасть звуковий сигнал і вимкнеться.
12. Прогумовані ніжки. Кілька ніжок на дні дегідратора призначені для захисту столу від подряпин і пошкоджень, і, крім того, завдяки їм сушарка завжди буде стійка на поверхні.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
1. Дегідратор.
2. 7 сталевих лотків.
3. 6 піддонів із бортиками для пастили.
4. 6 сіточок для сушіння трав і зелені.
5. Інструкція.
БРЕНД, СТРАНА: RawMid, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ДОМАШНЕ ВИКОРИСТАННЯ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rawmid |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість секцій | 7 |
| Вид секцій | сітка, піддон, лоток |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 8.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 12 599 ₴












