Професійний блендер RawMid Dream Greenery 2 BDG-03 Black
Компактний професійний блендер Greenery 2 BDG-03, чорний
Dream Greenery 2 BDG-03 блендер для приготування смузі, пюре, подрібнених супів і коктейлів. Його також можна ефективно використовувати для подрібнення таких твердих продуктів, як овочі, фрукти, горіхи.
Ключові відмінності пристрою
Компактні габарити
Габарити блендера становлять 160 х 220 х 430 мм Незважаючи на таку компактність, він є професійним пристроєм з широкими можливостями і легко поміщається на маленькій кухні.
Підвищена надійність
Блендер виготовлений з довговічних матеріалів, розрахованих на багаторічну інтенсивну експлуатацію. На відміну від інших приладів фірм, блендер Dream Greenery оснащений приводом з металу. Він в рази надійніше пластикових аналогів і служить впродовж багатьох років.
Глечик з тритану
Блендер оснащений глечиком об'ємом 1200 мл з тритану - довговічного та екологічно чистого матеріалу. У ньому немає токсичної речовини Бісфенол-А, який присутній у багатьох видах пластику. Тритан настільки безпечний для людського здоров'я, що з нього роблять дитячий посуд та іграшки.
Зручне управління
Блендер включається натисненням однієї тумблера, а швидкість обертання ножа змінюється лише одним перемикачем. Покупець отримує можливість контролювати процес з бажаним для нього результатом.
Імпульсний режим
Блендер має особливий режим роботи, який на декілька секунд включає двигун на максимальну потужність. Імпульсний режим особливо ефективний для подрібнення льоду, твердих овочів, фруктів і горіхів і миття чаші.
Гайка глечика з металу
Глечик блендера оснащений металевою гайкою. Вона підвищує стійкість і продовжує термін служби для ножів. І на відміну від аналогів з пластику, служить десятки років.
Потужний двигун
Потужність двигуна BDG-03 2200 Вт. Її достатньо, щоб впоратися з подрібненням овочів, фруктів і ягід. Також BDG-03 може подрібнити і горіхи, але для регулярного приготування горіхових паст краще придбати більш потужний пристрій з цієї ж серії.
24 тисячі обертів
Ніж блендера обертається зі швидкістю 24000 оборотів в хвилину. Він легко будь-які харчові інгредієнти одним натисненням кнопки.
Японський ніж з 8 лопатями
Блендер оснащений ножем, який захоплює інгредієнти і одночасно перетворює їх в однорідну подрібнену масу. Він зроблений з Японської нержавіючої сталі, призначеної для контакту з харчовими продуктами.
Спеціальний відсік для мережевого кабелю
Незважаючи на компактні габарити блендера, в ньому передбачений спеціальний відсік для зберігання мережевого кабелю. Поруч з ним також розташовується кнопка, що дозволяє запустити блендер після того, як спрацював захист - перезавантажити його для подальшої роботи.
Які страви можна готувати з допомогою Dream Greenery 2
Смузі
Всього за 30 секунд Dream Greenery 2 перетворює фрукти і ягоди в напій з однорідною консистенцією.
Дитяче харчування
Dream Greenery 2 - незамінний прилад для мам з грудними дітьми. Він виготовлений з екологічно чистих матеріалів, допомагає готувати харчування для дитини. Воно виходить не тільки смачним, але і якісним.
Супи
Dream Greenery 2 - один з небагатьох кухонних приладів, здатний готувати супи типу пюре за 2-3 хвилини.
Каші
Любите кашу на сніданок? Купіть BDG-03 і готуйте свіжі каші щоранку.
Тістечка та інші солодощі
За допомогою блендера ви легко приготуєте арахісову пасту та інші начинки для мигдальних тістечок, горіхових тортів і тістечок з фініками.
Горіхове молоко
Dream Greenery 2 настільки потужний, що з його допомогою можна подрібнити мигдаль, фундук і волоські горіхи. А завдяки мішечка для молока, що поставляється в комплекті, ви приготуєте горіховий напій всього одним натисненням клавіші.
Соуси і тісто для випічки
Дрім Грінері 2 просто створений для приготування домашніх заправок для супів, кетчупів і майонезів, гірчиці та рідкого тесту на оладки. З його допомогою також легко приготувати крем та інші солодощі.
Варення та джеми
Блендер легко перетворює фрукти, плоди та ягоди в джем, який можна перетворити у пастилу в дегидраторі RAWMID.
Домашнє морозиво
Dream Greenery 2 один з кращих кухонних приладів для приготування домашніх страв. З його допомогою ви легко приготуєте ягідне або фруктове морозиво, змішане з крижаною крихтою.
Коктейлі з шоколаду і молока
Блендер стане справжньою знахідкою для любителів молочних та шоколадних коктейлів. Ви зможете спертися на класичні рецепти, так і спробувати щось нове. Наприклад, напої з ароматом кориці, щіпка ванілі та ложечкою меду.
Стандартний комплект постачання:
· відсік з двигуном
· глек об'ємом 1200 мл,
· кришка з заглушкою,
· штовхач для інгредієнтів,
· ковпачок,
· інструкція користувача.
Розширений комплект поставки:
· відсік з двигуном,
· глек об'ємом 1200 мл,
· кришка з заглушкою,
· штовхач для інгредієнтів,
· ковпачок,
· воронка,
· лопатка з силікону,
· мішок для приготування молока з горіхів,
· інструкція користувача.
Гарантія 2 роки на двигун та електроніку; чаша 6 місяців.
Для України розширений комплект поставки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rawmid |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 30 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 1.2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Комерційна гарантія | Так |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 8 099 ₴











