Машина для приготування морозива NEMOX GELATO PRO 1700 UP
Якщо Ви коли-небудь хотіли зробити морозиво вдома з натуральних свіжих інгредієнтів, без консервантів, підсилювачів смаку, тоді Nemox – ідеальний варіант. Компанія Nemox International має великий досвід виробництва професійного обладнання, впроваджує передові технології при виробництві побутових моделей. Використання матеріалів вищої якості, упор на нововведення, стиль і 100% гарантія походження «Made in Italy» – все це про морозивниці Nemox.
Морозивниця Nemox GELATO PRO 1700 UP – це компресорна автоматична модель з повним набором аксесуарів для її використання, поставляється з фіксованою і зі знімною чашею з нержавіючої сталі. Це найпотужніша напівпрофесійна морозивниця в лінійці домашніх фризерів Nemox. Вона має потужний індукційний двигун – 180 Ватт, завдяки цьому вона більш ретельніше перемішує суміш, роблячи структуру десертів дуже ніжною.
ПЕРЕВАГИ:
1. Режими роботи:
Ручний режим, для його використання необхідно натиснути послідовно кнопки, які активують системи збивання і заморожування. В ручному режимі користувач повністю контролює всі функції апарату. Електронна система управління GELATO PRO 1700UP втручається, тільки якщо лопаті заблоковані з якоїсь причини. У цій ситуації функція зберігання включається автоматично. В ручному режимі максимальний час приготування – 90 хвилин. Як тільки це час минув, і якщо морожениця не вимикається вручну, функція зберігання буде активовано автоматично.
Автоматичний режим, включається за допомогою натискання кнопки, яка запускає систему автоматичного приготування морозива. В автоматичному режимі функціонал машини повністю буде контролюватися складною електронною системою управління. Включивши фризер в автоматичному режимі, вам не потрібно турбуватися ні про що. Після запуску GELATO PRO 1700UP і завантаження інгредієнтів, прилад сам виконає процес приготування, і коли морозиво досягне потрібної консистенції, але не більше 45 хвилин, морожениця автоматично переключиться в режим зберігання. Таким чином, готове морозиво зберігається при необхідній температурі та консистенції протягом необхідного часу, але не більше 8 годин.
Спеціальний AIR-FLOW ДИСК. 2. Прозора кришка морожениці оснащена інноваційною системою «air-flow», яка дозволяє регулювати приплив повітря в суміш під час приготування і змінювати структуру морозива, за допомогою вибору одного з трьох отворів різних діаметрів.
3. Міцний алюмінієвий корпус з потрійним лаковим покриттям стійкий до дрібних подряпин, потертостей і сколів.
Морозивниця Nemox Gelato Pro 1700 up має стильний ретро дизайн, який прикрасить будь-яку кухню і порадує вишуканим десертом гостей і близьких. До того ж, її можна використовувати для охолодження напоїв, які можна поміщати всередину у пляшках або інших місткостях, попередньо включивши систему охолодження.
ЯК ПРИГОТУВАТИ ІДЕАЛЬНЕ МОРОЗИВО:
1. Правильна експлуатація морозивниці: залиште достатньо вільного простору з боків для циркуляції повітря. Він необхідний для охолодження компресора.
2. Якісні, свіжі і натуральні інгредієнти. Для отримання хорошого результату, змішайте інгредієнти до отримання однорідної суміші, перш ніж заливати їх в мороженицю. Видаліть можливі грудки. Попередньо охолодивши інгредієнти в холодильнику, використання охолоджених інгредієнтів скорочує час приготування морозива.
3. Використовуйте правильні рецепти: правильне дозування і правильне змішування інгредієнтів, оптимізуйте балансування інгредієнтів. Якість морозива також залежить від правильної пропорції інгредієнтів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Морозивниця Nemox Gelato PRO 1700 UP
2. Фіксована чаша з нержавіючої сталі – 1,7 л
3. Знімна чаша з нержавіючої сталі – 1,7 л
4. Прозора кришка
5. Мірний стаканчик
6. Лопатка-ложка для морозива
7. Лопата для фіксованого чаші
8. Лопата для знімної чаші
9. Інструкція по експлуатації
ГАРАНТІЯ: 2 РОКИ
КРАЇНА: ІТАЛІЯ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nemox |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Загальний об`єм | 1700 мл |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип морозивниці | автоматична |
| Тип | Морожениця |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Знімний резервуар для морозива | Так |
| Мінімальний час приготування | 20 хв |
| Максимальний час приготування | 30 хв |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Матеріал лопатки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте






