Апарат для приготування морозива NEMOX GELATO CHEF 2200
Протягом багатьох років компанія Nemox проектує і продовжує розширювати асортимент вироблюваного устаткування, дотримуючись основні принципи якості, функціональності, низьких цін і ергономічності управління. Весь товар виробляється на території Італії, компанія скрізь позиціонує свою продукцію як 100% гарантія походження «Made in Italy», жодна деталь не виробляється на східному ринку.
Одним з недорогих, але дуже ефективних фризерів у лінійці домашніх морозивниць Nemox є GELATO CHEF 2200. Маленька, швидка, ефективна, економічна – все це Gelato Chef 2200. Морозивниця має потужність 140 Вт і швидкість обертання лопатки 30 оборотів в хвилину.
Морозивниця може використовуватися як з фіксованою чашею, так і зі знімною, об'ємом 1,5 л. У центрі чаші немає лопаті для змішування, вона кріпиться в отвір на кришці, тому морозиво можна легко дістати і ще простіше очистити чашу. Також існують альтернативні способи використання морожениці – для охолодження кремів, соусів, напоїв, пляшок і т. д.
Управляти приладом дуже просто: встановіть лопать для змішування в отвір на кришці двигуна, з'єднайте верхню частину з нижньої, під'єднайте шнур двигуна лопатки до входу на корпусі приладу!, попередньо охолодивши прилад протягом 5 хвилин, залийте приготовану суміш у чашу, натисніть перемикач для запуску лопаті, коли морозиво досягне необхідної консистенції, лопатка змінить напрям руху, вимкніть прилад з розетки по завершенні роботи.
Корпус морозивниці Nemox Gelato Chef 2200 виконаний з ABS-пластику. Вага приладу – 8,5 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Морозивниця Nemox Gelato Chef 2200
- Фіксована чаша – 1,5 л
- Знімна чаша з алюмінію – 1,5 л
- Прозора кришка
- Мірна ємність
- Лопатка-ложка для морозива
- Лопата для змішування
- Інструкція по експлуатації
ГАРАНТІЯ: 2 РОКУ
КРАЇНА: ІТАЛІЯ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nemox |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Об'єм ємності | 1500 мл |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип морозивниці | автоматична |
| Тип | Морожениця |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Знімний резервуар для морозива | Так |
| Прозора кришка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте





