

Морозивниця компресорна автоматична (фрізер) NEMOX Gelatissimo K-TECH, біла
Апарат для приготування морозива NEMOX Gelatissimo K-TECH
Компанія NEMOX International є одним з провідних світових виробників апаратів для приготування традиційного італійського морозива і супутнього обладнання. Принципи, за якими розробляється, а потім виробляється продукція – якість, дизайн, функціональність і економічність. Стратегія компанії – це вища якість використовуваних матеріалів, передове виробництво, а також наголос на нововведення, стиль і 100 % гарантія походження «Made in Italy».
NEMOX Gelatissimo K-TECH – це одна з найбільш потужних напівпрофесійних морозивниць в лінійці домашніх фризерів Nemox. Вона має індукційний двигун – 165 Ватт і обертання лопатей 32 обороту в хвилину, завдяки цьому вона більш ретельніше перемішує суміш, роблячи структуру десертів дуже ніжною.
Готувати десерти можна як в основній вбудованій, так і в знімній чаші з нержавіючої сталі. В комплекті до морозивниці поставляється 2 лопаті для змішування: для фіксованого чаші і для знімної чаші. Завдяки об'ємом чаші в 1,7 літра, Ви можете приготувати до 1 кг десерту за один раз всього лише за 20-30 хвилин.
Управляти цим приладом досить просто: необхідно поставити чашу (якщо використовується знімна чаша, то між фіксованою і знімною чашею заливається сольовий розчин), закріпити лопаті, за 5 хвилин перед початком роботи включити охолодження, натиснути кнопку, яка приводить в рух лопаті, потім залити заздалегідь підготовлену суміш, накрити кришкою і почекати поки морозиво стане необхідної консистенції, вимкнути прилад, дістати морозиво спеціальною лопаткою, зняти всі раніше встановлені деталі, очистити їх. Морозиво можна їсти як відразу, так і помістити в морозильну камеру, помістивши його в ємності.
Її головна відмінність від морозивниці Nemox Gelatissimo Exclusive, яка має ті ж характеристики, наявність функції зберігання. Функція зберігання дозволяє зберігати готове морозиво у фризері, як тільки воно буде приготовано, підтримуючи при цьому правильну температуру і консистенцію суміші. Функція зберігання працює коли всі три кнопки включені вручну (горять три світлодіодних індикатори), морозивниця не має автоматичного включення цієї функції.
Її корпус виконаний з міцного ABS-пластика і виготовляється в двох кольорах: срібний і білий. Вага приладу – 10,2 кг
ЯК ПРИГОТУВАТИ ІДЕАЛЬНЕ МОРОЗИВО:
1. Правильна робота приладу: не заважати циркуляції повітря. Повітря необхідне для охолодження компресора.
2. Якість, свіжість і натуральність інгредієнтів.
3. Правильний рецепт: дозування, а також добре змішана консистенція вливаємо суміші.
КОМПЛЕКТЦИЯ:
1. Морозивниця Nemox Gelatissimo K-TECH
2. Фіксована чаша 1,7 л
3. Знімна чаша 1,7 л
4. Мірний стаканчик
5. Лопатка-ложка для морозива
6. Лопата для фіксованого чаші
7. Лопата для знімної чаші
8. Інструкція по експлуатації
ГАРАНТІЯ: 2 РОКУ
КРАЇНА: ІТАЛІЯ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nemox |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Кількість ємностей | 2 |
| Загальний об`єм | 1700 мл |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип морозивниці | автоматична |
| Тип | Морожениця |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Приготування молочних десертів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Мінімальний час приготування | 20 хв |
| Максимальний час приготування | 35 хв |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Матеріал лопатки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте



