


Морозивниця компресорна автоматична (фрізер) NEMOX Gelatissimo Exclusive, біла
Прилад для приготування морозива NEMOX Gelatissimo Exclusive
Всі морозивниці Немокс виготовляються на сучасному заводі побутового і професійного технологічного обладнання NEMOX S. P. A., заснованого в 1986 році і розташованого на півночі Італії. Стратегія компанії NEMOX International – це використання матеріалів вищої якості, передове виробництво, упор на нововведення, стиль і 100% гарантія походження «Made in Italy».
Nemox Gelatissimo Exclusive – чудове поєднання розкішного дизайну і високої функціональності. Домашня морозивниця Gelatissimo Exclusive має потужність 165 Вт і швидкість обертання лопатки 32 обороту в хвилину. Морозивниця Nemox дозволить вам всього лише за 20-30 хвилин приготувати улюблений десерт і порадувати своїх близьких новими варіаціями морозива. Адже управляти даним приладом досить просто: необхідно поставити чашу (якщо використовується знімна чаша, то між фіксованою і знімною чашею заливається сольовий розчин), закріпити лопаті, за 5 хвилин перед початком роботи включити охолодження, натиснути кнопку, яка приводить в рух лопаті, потім залити заздалегідь підготовлену суміш, накрити кришкою і почекати поки морозиво стане необхідної консистенції, вимкнути прилад, дістати морозиво спеціальною лопаткою, зняти всі раніше встановлені деталі, очистити їх. Морозиво можна з'їсти як відразу, так і помістити в морозильну камеру в заздалегідь підготовлених ємностях.

Готувати можна як у вбудованій чаші, так і в знімній, виготовленій з нержавіючої сталі. Обсяг обох чаш 1,7 л., що дозволить вам приготувати 1,5 л. за один цикл. Заповнювання чаші повинно бути не більше половини – під час приготування об'єм суміші збільшується.
Корпус морозивниці Nemox Gelatissimo Exclusive виконаний з ABS-пластика. Вага приладу – 10,2 кг
ЯК ПРИГОТУВАТИ ІДЕАЛЬНЕ МОРОЗИВО:
1. Правильна робота приладу: не заважати циркуляції повітря. Повітря необхідне для охолодження компресора.
2. Якість, свіжість і натуральність інгредієнтів.
3. Правильний рецепт: дозування, а також змішана консистенція вливаємо суміші.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Морозивниця Nemox Gelatissimo Exclusive
2. Фіксована чаша з нержавіючої сталі – 1,7 л
3. Знімна чаша з нержавіючої сталі – 1,7 л
4. Мірний стаканчик
5. Лопатка-ложка для морозива
6. Лопата для фіксованого чаші
7. Лопата для знімної чаші
8. Інструкція по експлуатації
ГАРАНТІЯ: 2 РОКИ
КРАЇНА: ІТАЛІЯ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nemox |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Загальний об`єм | 1700 мл |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип морозивниці | автоматична |
| Тип | Морожениця |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Знімний резервуар для морозива | Так |
| Мінімальний час приготування | 20 хв |
| Максимальний час приготування | 30 хв |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Матеріал лопатки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Італія |
- Ціна: Ціну уточнюйте



