Блендер професійний JTC OmniBlend V TM-800АТ, нова чаша, сірий
10 575 ₴
- Готово до відправки
- Код: TM-800AТ-серый
Потужний блендер JTC OmniBlend V TM-800АТ
Цей меганадійний блендер має потужний високоефективний мотор на 3 кінські сили (до 38000 обертів/хв). З потужністю в 1200 Ватт це пристрій ідеально підходить як для домашнього використання, так і для комерційних установ таких як кафе, бари, клуби або ресторани. Він дуже простий у використанні і надзвичайно легко чиститься.
Ідеальне рішення на кожен день для вегетаріанців! Міцні сталеві леза ножа без проблем перемелюють як сухі, так і вологі продукти. Глечик, який не містить бесфинол А, на 1.5 літра з НОВОЮ ЗВУЖЕНОЮ ЧАШЕЮ – тепер готувати невеликі порції стало набагато простіше!

Завдяки змінній потужності Ви можете зробити пюре навіть із самих складних інгредієнтів: сухі крупи, насіння, будь-які овочі і фрукти, вівсяні пластівці і навіть лід — без проблем за лічені секунди!
Блендер JTC OmniBlend V TM-800АТ ідеально підходить для виготовлення: зелених коктейлів, молочних коктейлів, алкогольних коктейлів з льодом, смузі, замороженого йогурту, raw-супів, пюре, фруктових напоїв, подрібнення насіння і бобів в борошно, подрібнення овочів, збитих вершків, приготування соусів.
УПРАВЛІННЯ:
На передній панелі блендера є 8 кнопок. Всі кнопки мають зручну форму і надійно контактують з мотором, що дає Вам повний контроль! Кнопка включення знаходиться під захисним ковпачком, який захищає мотор від попадання води. Ця кнопка має приємну червоним підсвічуванням, що сигналізує про те, що харчування надходить у двигун. Справа знаходиться кнопка округлої форми — це режим пульсації/паузи, який необхідний для зупинки роботи блендера, а також для коротких натискань при старті: якщо ви хочете перемолоти тверді продукти, наприклад, горіхи, бажано зробити кілька моментальних натискань на цю кнопку, щоб трохи звільнити ніж, не давати на нього відразу занадто велике навантаження.
По центру ми бачимо 2 ряди кнопок. Кожна кнопка оснащена червоним діодом, який сигналізує про те, в якому режимі працює блендер. Верхній ряд — управління в ручному режимі, має 3 швидкості:
§ LOW — низька
§ MED — середня
§ HIGH — висока
Запустивши блендер в одному з цих режимів, він буде працювати до тих пір, поки Ви не відключите, або поки мотор не перегріється, але тоді спрацює автоматичний захист мотора і на нижній частині корпусу блендера вискочить кнопка. Для продовження роботи Вам необхідно почекати поки охолоне мотор і натиснути цю кнопку.
Завжди стартуйте з низьких обертів!
Нижній ряд — автоматичні програми на 35, 60 і 90 секунд відповідно, тобто кожна з них за відведений час проходить всі етапи потужності: спочатку працює на низьких оборотах, автоматично збільшує до середніх, а потім і до максимальних. Після закінчення зазначеного часу блендер подасть звуковий сигнал і зупиниться.
Одночасно кілька режимів вибрати неможливо.
Завдяки високій міцності конструкції цей силач надійніше конкурентів в кілька разів. Вам не потрібно турбуватися про навантаження в момент приготування ласощів — мотор цього блендера володіє захистом від перевантажень і перегріву. Крім того, Ви можете заощадити час і зусилля завдяки автоматичним програмам – лише одне торкання перетворить будь-які продукти в ідеальний коктейль, а помірний рівень шуму не потривожить сон близьких, коли Ви готуєте їм ранкові ласощі.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Корпус.
2. Чаша 1,5 л з завужені дном.
3. 6-ти лопатевий ніж з нержавіючої сталі.
4. Штовхач.
5. Автоматичні програми: 3
6. Ручний режим: 3 швидкості (Low, Med, High)
КРАЇНА: ТАЙВАНЬ, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ПОБУТ), 1 РІК (КОМЕРЦІЯ)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комерційна гарантія | Так |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Для комерційної гарантії | Так |
- Ціна: 10 575 ₴











