Аерофритюрниця багатофункціональна RawMid Modern RMA–12
Аерофритюрниця Rawmid Modern RMA-12 – це багатофункціональний прилад, що поєднує в собі 4 різних пристрої: духовку, дегідратор, аерогриль і аерофритюрницю. Корпус виконаний з пластика, нагрівальні елементи з неіржавіючої сталі, а дверцята має скляне віконце, через яке зручно стежити за процесом приготування їжі.


Аерофритюрниця має вологостійку сенсорну панель, яка розташована на лицьовому боці у верхній частині корпуса і для зручності має нахил вгору, вбудований таймер, 16 автоматичних режимів:
У приладі передбачено 16 автоматичних режимів для приготування різних страв:
|
1. Риба. 2. М'ясо. 3. Курка. 4. Крила. |
5. Овочі. 6. Попкорн. 7. Фрі. 8. Шашлик. |
9. Випічка. 10. Тости. 11. Печиво. 12. Піца. |
13. Сушіння. 14. Розморожування. 15. Розстойка. 16. Підігрів. |

В ручному режимі (DIY) можна встановити довільне значення таймера від 1 до 60 хвилин (крок зміни часу становить 1 хвилину). При використанні автоматичних режимів приготування користувачем не задається.
Функція відстрочки старту дозволить Вам запустити процес готування до певного часу – час відстрочки можна встановити від 1 хвилини до 9 годин 59 хвилин. Функція розумною паузи відповідає за призупинення роботи при відкритті дверцят пристрою. Коли Ви закриєте дверцята, робота відновиться. А функція обертання дозволить приготувати страви рівномірно: всередині нагрівальної камери є спеціальні роз'єми для кріплення вертіла.
За рахунок великого нагрівального елемента з нержавіючої сталі і великого вентилятора, що відповідає за циркуляцію гарячого повітря в камері, їжа починає готуватися відразу після включення приладу і вам не потрібно витрачати час на попередній прогрів. Сталевий ТЕН не тільки швидко прогріває камеру аерофритюрниці, але ще і більш міцний і довговічний, порівняно з галогенним.
З таким приладом звичні страви стануть набагато корисніше – їжа готується за рахунок нагрітого повітря, без контакту з гарячим маслом. Завдяки широкому діапазону температури (від 50 °С до 220°С) ви можете як сушити фрукти та овочі, так і запікати різні страви і готувати випічку.
ПЕРЕВАГИ:
1. Багатофункціональність: аерофритюрниця , аерогриль, міні-піч (духовка) і дегідратор (сушарка для продуктів).
2. Функція «Аерофритюр/аерогриль»: дозволяє готувати такі страви, як картопля-фрі, овочевий або м'ясний шашлик, а також інші м'ясні, рибні або овочеві страви. Для більшої обжаростості їх можна змастити маслом.
3. Функція «Духовка»: температура може бути встановлена в діапазоні від 50° до 220°С для запікання курки, тушкування овочів або приготування випічки. Таким чином, пристрій здатний повністю замінити собою міні-піч або духовку.
4. Функція «Дегідратор»: автоматичний режим для сушіння фруктів, овочів та інших продуктів працює протягом 8 годин при температурі 50°С. При бажанні можна використовувати ручний режим (час сушіння 1 годину при температурі від 50° до 220°С). Якщо ви хочете сушити продукти більш дбайливо (при температурі 35-40°С), зверніть увагу на розділ дегідраторов.
5. Функція «Обертання»: всередині нагрівальної камери є спеціальні роз'єми для кріплення вертіла. Завдяки функції обертання, можна домагатися ідеально рівномірного приготування страви. 
6. Функція «Відстрочка старту»: коли страва необхідна гаряча до певного часу, але немає можливості запустити процес готування.
7. 16 автоматичних режимів: смаження, заморожена їжа, крила, сушка, стейк, чіпси, риба, овочі, попкорн, курка, випічка, гриль, піца, підігрів, хліб, печиво. При бажанні встановлені за умовчанням параметри для кожного з режимів можна змінити на свій розсуд.
8. Температура від-50° до 220°С: такого широкого діапазону температури достатньо для будь-яких завдань: від простої сушіння овочів або фруктів до запікання курки і приготування випічки.
9. Таймер від 1 до 60 хвилин: в ручному режимі (DIY) можна встановити довільне значення таймера від 1 до 60 хвилин (крок зміни часу
складає 1 хвилину). При використанні автоматичних режимів приготування користувачем не задається.
10. Сенсорна панель управління: панель управління аерофритюрниці розташована на лицьовому боці у верхній частині корпуса і для зручності має нахил вгору. Всі написи на панелі російською мовою. Сенсорна панель захищена від попадання вологи всередину.
11. Прозорі дверцята: дозволяє дуже легко спостерігати за ходом приготування їжі і контролювати процес.
12. Продумана вентиляція: у верхній частині корпусу розташований спеціальний вентилятор, виганяючий гаряче повітря через вентиляційні отвори.
13. Прогумовані ніжки: завдяки 4 прогумованих ніжок, прилад не ковзає і не дряпає поверхню столу.
14. Зручно переміщати: спеціальні виїмки з боків корпусу дозволяють зручно братися і пересувати прилад.
15. Довговічність: корпус аерофритюрниці виконаний з міцного безпечного пластику. Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі. Також міцними і довговічними є лотки, сітки, кошики та вентилятори пристрої, виконані з металу.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Аерофритюрниця.
2. Лоток для гриля.
3. Сітчаста корзина.
4. Піддон для масла.
5. Вертел.
6. Цанга.
7. Щипці.
8. Силіконові прихватки.
Ви також можете окремо придбати комплект додаткових аксесуарів для аерофритюрниць RAWMID Modern:
1. Обернений кошик.
2. Клітка для стейка.
3. Утримувач із шампурами.
4. Високий тримач.
5. Утримувач для хліба.
6. Лоток для сушіння.
7. Кошик з ручкою.
8. Сковорода прямокутна.
9. Жарівня кругла.
ГАРАНТІЯ: 1 РІК
БРЕНД, КРАЇНА: RawMid, КИТАЙ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Виробник | Rawmid |
| Тип управління | Сенсорне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 12 л |
| Кількість програм приготування | 16 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кришки | На кронштейні |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 334 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Відстрочка старту | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Таймер | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Регулювання інтенсивності конвекції | Так |
| Попередній прогрів | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Нижня решітка | Так |
| Середня решітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 9 245 ₴









