Аерофритюрниця - Мультипіч Modern RMA-02, чорно-сіра
Багатофункціональна аерофритюрниця RawMid Modern RMA-02
Аерофритюрниця Rawmid Modern RMA-02 – нова модель аерофритюрниці від Rawmid, являє собою багатофункціональний прилад, що поєднує в собі 4 пристрї: духовку, дегідратор, аерогриль і аерофритюрниця. З таким приладом Ваші страви стануть набагато корисніше, так як їжа в ній нагрівається за рахунок гарячого потоку повітря, без контакту з киплячим маслом. Це захищає страви від утворення безлічі канцерогенів, функція звичайного смаження також доступна – так що вибір за Вами.
Двошаровий корпус Rawmid Modern RMA-02 виконаний з нержавіючої сталі, нагрівальні елементи – також з нержавіючої сталі. У порівнянні з попередньою версією аерофритюрниці, на сенсорну панель даної моделі виробник додав круглий механічний перемикач. Завдяки цьому вибирати режим або встановлювати значення таймера або температури стало набагато зручніше. Камера Rawmid Modern RMA-02 висвітлюється, а дверка має віконце з загартованого скла, що дозволяє із зручністю спостерігати за приготуванням їжі. На нижній панелі з зовнішньої сторони розташовані прогумовані ніжки, що робить прилад дуже стійким. А на задній і бічних сторонах розташовані вентиляційні отвори. Це забезпечує стабільну роботу і захист від перегріву деталей, проводів, панелі управління і верхньої кришки. Нова модель, на відміну від попередньої, оснащена відразу 2 нагрівачами (у верхній та нижній стінках) – за рахунок цього нагрівання їжі відбувається швидше і рівномірніше.
Діапазон температур у цій моделі став більше і тепер становить від 40° до 220°С. Його достатньо для абсолютно будь-якого завдання: від дбайливого сушіння овочів до приготування випічки. Крім того, аерофритюрниця оснащена таймером від 1 до 60 хвилин, функцією відстрочки старту (від 10 хвилин до 9 годин) і функцією розумної паузи (при відкритті дверцят робота припиняється, при закритті поновлюється). У режимі «Сушка» значення таймера можна встановити до 8 годин, а в режимі «Розстойка» – до 90 хвилин.
У приладі передбачено 16 автоматичних режимів для приготування різних страв:
|
1. Риба. 2. М'ясо. 3. Курка. 4. Крила. |
5. Овочі. 6. Попкорн. 7. Фрі. 8. Шашлик. |
9. Випічка. 10. Тости. 11. Печиво. 12. Піца. |
13. Сушіння. 14. Розморожування. 15. Розстойка. 16. Підігрів. |
ПЕРЕВАГИ:
1. Функція «Аерофритюр/аерогриль». Дозволяє готувати такі страви, як картопля-фрі, овочевий або м'ясний шашлик, а також інші м'ясні, рибні або овочеві страви.
2. Функція «Духовка». Температура може бути встановлена в діапазоні від 40° до 220°С для запікання курки, тушкування овочів або приготування випічки. Таким чином, пристрій здатний повністю замінити собою міні-піч або духовку. Максимальна температура в камері досягається всього за 2 хвилини.
3. Функція «Дегідратор». Автоматичний режим для дбайливого сушіння фруктів, овочів та інших продуктів працює протягом 8 годин при температурі 40°С. При бажанні можна використовувати ручний режим (час сушіння 1 годину при температурі від 40° до 220°С). Ця функція відмінно підходить не тільки для сушіння овочів, фруктів, ягід і грибів, але і приготування пастили, чіпсів та інших снеків.
4. Функція «Обертання». Всередині нагрівальної камери є спеціальні роз'єми для кріплення вертіла. Завдяки функції обертання, можна домагатися ідеально рівномірного приготування страви.
5. Таймер від 1 до 60 хвилин. Значення таймера можна встановити не тільки в ручному режимі, але і при виборі якого-небудь автоматичного режиму. У режимі «Сушка» значення таймера можна встановити до 8 годин, а в режимі «Розстойка» – до 90 хвилин.
6. Температура від 40° до 220°С. Такого широкого діапазону температури достатньо для будь-яких завдань: від простої сушіння овочів або фруктів до запікання курки і приготування випічки.
7. Сенсорна панель управління. На панелі управління розташований дисплей, іконки режимів і сенсорні кнопки для вибору різних функцій, а також круглий перемикач, який дає можливість вибирати режим або встановлювати значення таймера або температури.
8. Місткість. Об'єм камери в 14,5 літрів дозволяє готувати одночасно кілька порцій.
9. Оновлений стильний дизайн. Прилад виконаний в оновленому дизайні, для якого характерний мінімалістичний стиль і нейтральні кольори, дозволяють вписатися в будь-який інтер'єр. Доповнює новий дизайн приємна блакитна підсвітка дисплея.
10. Прозорі дверцята. Аерофритюрниця RAWMID оснащена прозорими дверцятами з загартованого жароміцного скла, тому Ви зможете спостерігати за ходом приготування їжі і контролювати процес без необхідності відкривати дверцята.
11. Швидкий прогрів камери. Завдяки наявності одразу двох нагрівальних елементів, розташованих зверху і знизу камери, а також циркуляції повітря за рахунок вентилятора, прогрівання камери відбувається буквально за пару хвилин.
12. Продумана вентиляція. На задній і бічних сторонах розташовані вентиляційні отвори. Це забезпечує стабільну роботу і захист від перегріву деталей, проводів, панелі управління і верхньої кришки.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Аерофритюрниця.
2. Решітка для смаження.
3. Сітчаста корзина.
4. Піддон для масла.
5. Вертел.
6. Цанга.
7. Інструкція.
Ви також можете окремо придбати комплект додаткових аксесуарів для аерофритюрниць RAWMID Modern:

1. Обернений кошик.
2. Клітка для стейка.
3. Утримувач із шампурами.
4. Високий тримач.
5. Утримувач для хліба.
6. Лоток для сушіння.
7. Кошик з ручкою.
8. Сковорода прямокутна.
9. Жарівня кругла.
ГАРАНТІЯ: 1 РІК
БРЕНД, КРАЇНА: RawMid, КИТАЙ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Виробник | Rawmid |
| Тип управління | Сенсорне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 14.5 л |
| Кількість програм приготування | 16 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кришки | На кронштейні |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Відстрочка старту | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Таймер | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Регулювання інтенсивності конвекції | Так |
| Попередній прогрів | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Нижня решітка | Так |
| Середня решітка | Так |
| Сітчастий деко | Так |
| Наявність шампурів | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 11 249 ₴









