Соєва корова Tribest Soyabella SB-130
Чайник Soyabella SB-130 розробила американська компанія Tribest, яка виготовляє висококласні кухонні аксесуари. Чайник виконаний з нержавіючої сталі і різних полімерів без вмісту бісфенолу. Він оснащений нагрівальним елементом дозволяє, в поєднанні зі спеціальними ножами, швидко приготувати соєва, арахісова або рисове молоко. Нагрівальний тен захований в корпус, що гарантує більшу безпеку і простоту при очищенні.
З цим чайником приготування молока досить простий і швидкий процес: Вам необхідно замочити на ніч соєві боби, а потім, за допомогою кнопки «Молоко»/«Milk» і склянки-сітки, приготувати за десять хвилин відмінне соєве молоко.
Арахісове молоко готується ще простіше, кнопка «Млин»/«Mill» подрібнить арахіс протягом 10 секунд, потім повторіть подрібнення кілька разів і сире арахісове молоко готово.
ПЕРЕВАГИ:
1. Має різні програмні установки, з допомогою яких можна регулювати температуру і час подрібнення.
2. Функція для приготування молока «Молоко»/«Milk» активує нагрівальний елемент і ножі для подрібнення соєвих бобів, супів і каш.
3. Функція подрібнення «Млин»/«Mill» активує ножі тільки для перемелювання сухих інгредієнтів або приготування корисного горіхового молока.
4. Внутрішні частини, що контактують з продуктом, виконані з нержавіючої сталі.
5. Компактний і стильний, впишеться в будь-який інтер'єр кухні.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Корпус чайника: чаша з нержавіючої сталі + кришка з подрібнювачем.
2. Стакан-сітка з нержавіючої сталі.
3. Стакан для подрібнення.
4. Мірний стаканчик.
5. Допоміжний стакан – підставка для моторної частини апарату.
6. Серветка для очищення.
7. Щітка для очищення.
8. Шнур живлення.
9. Інструкція.
ГАРАНТІЯ: 2 РОКУ
КРАЇНА: США, КИТАЙ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribest |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип прибора | Кухонний комбайн |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Об'єм чаші | 1.3 л |
| Тип керування | Електромеханічний |
| Призначення | Побутове |
| Максимальна швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Країна | Південна Корея |
| Країна виробництва | Китай |
| Відсік для шнура | 1 |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: Ціну уточнюйте










