Комерційна двошнекова соковижималка Tribest Green Star Pro GS-P502 Grey ГАРАНТІЯ 15 РОКІВ
42 499 ₴
- Під замовлення
- Код: GS-P502 Grey
Відправка з 15 квітня 2026
Електрична шнекова соковижималка Tribest Green Star Pro GS-P502
Tribest Green Star Pro GS-P502 – професійна комерційна соковижималка еліт класу. Соковижималка призначена як для комерції, так і для домашнього використання і має два металевих шнека. Однак шнеки – не єдине оновлення приладу, також було посилено передній віджимний кошик і поліпшене охолодження двигуна. Ще одним доопрацюванням виробника є те, що пресова система обертається на швидкості не більше 110 обертів/хвилину – це дозволяє звести до мінімуму нагрівання соку в процесі віджимання.
Два горизонтально розташованих шнека здатні віджимати соковиті фрукти і ягоди, а також без проблем впоратися з зеленню і твердими коренеплодами. Досягти цієї універсальності допомогла особлива конфігурація шнеків. Вони розташовані на мінімально можливій відстані і заточені під певним кутом. Прозір між шнеками неймовірно малий, в результаті гвинти не тільки тиснуть продукти в процесі обертання, як це роблять одношнекові соковижималки, але і кришать їх на дрібні частини. Крім того, в шнеки вбудовані магніти, які запаюються унікальним біокерамічним матеріалом, що має порошкоподібну консистенцію. Навколо них створюється магнітне поле, що сприяє стабілізації стану напою. Магніти звернені один до одного різнойменними полюсами, що призводить до вироблення активних іонів в процесі обертання шнеків. Заряджені частинки допомагають зберегти ферменти, вітаміни, макро - і мікроелементи.
Також соковижималка має два регулятора віджимання соку, які призначені для контролю стиснення м'якоті перед тим, як вона проходить через отвір для виходу соку:
1. Стандартний регулятор використовується для приготування овочевих або фруктових соків з м'якоттю і без.
2. Регулятор для приготування хлібних паличок використовується з насадкою для хлібних паличок. Підходить для приготування моті, щербету та інших страв з однорідною консистенцією.
Затягування регулятора підвищує тиск, що чиниться на продукт під час віджиму, що підвищує ККД при віджиму більш твердих овочів та фруктів. Однак затягнутий регулятор може перешкоджати виходу макухи при віджиму м'яких продуктів, таких як паростки пшениці та зелень. Правильне використання носиків полегшує і прискорює процес віджиму, підвищуючи його ефективність.
Віджимання соку в Tribest Green Star Pro GS-P502 відбувається в 3 етапи:
- подрібнення продукту;
- перемішування отриманих частинок в однорідну масу;
- холодний віджим.
Триступінчастий повільний віджимання дозволяє отримати сік, максимально насичений корисними речовинами і здатний довго зберігатися без розшарування.
Соковитискач виконаний з якісних матеріалів, які не містять бісфенол А.
1. Комерційне/домашнє використання.
2. Удосконалене охолодження двигуна. Час безперервної роботи – 30 хвилин.
3. Збільшений ККД. Соковитискач легко справляється з усіма можливими інгредієнтами: фруктами, овочами, коренеплодами, травами, ягодами.
4. Два металеві шнеки. Деталі виготовлені з нержавіючої сталі із застосуванням біокераміки та магнітних технологій.
5. Ергономічний дизайн. Корпус має відсік для зберігання штовхача. Для переміщення соковитискача передбачена міцна та надійна ручка.
6. Універсальний зовнішній вигляд. Корпус виготовлений із матеріалу нейтральних відтінків.
7. Зручний піддон, який захищає робочу поверхню столу від випадкових бризок.
Комплектація:
1. Корпус із двигуном.
2. 2 регулятори віджиму (стандартний, для хлібних паличок).
3. 2 сітки – з дрібними (для соків) і великими (для смузі) отворами.
4. 2 насадки для подрібнення: (відкрита) та для хлібних паличок (закрита).
5. 2 металеві шнеки: ведучий і вільного ходу і корпус для шнеків.
6. 2 штовхача.
7. Кришка із завантажувальним лотком.
8. Скляна чаша.
9. Сито.
10. Піддон.
11. Набір щіточок.
ГАРАНТІЯ: 1 РІК (КОМЕРЦІЯ), 15 РОКІВ (ДОМАШНЕ ВИКОРИСТАННЯ)
КРАЇНА: США, ПІВДЕННА КОРЕЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribest |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип приладу | Шнековий |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Реверс | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Завантажувальний лоток | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Форма центрифуги | Конічна |
| Форма завантажувальної горловини | Овальна |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Штовхач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 464 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Південна Корея |
| Країна виробництва | Південна Корея |
- Ціна: 42 499 ₴











