



Двошнекова професійна соковижималка Tribest Green Star Elite GSE-5050 Chrome
Соковижималка професійна двошнекова Green Star Elite GSE-5050
Green Star Elite GSE-5050 – це елітна шнекова соковижималка компанії Tribest. Її інноваційна конструкція і механізм дозволяють отримати сік з різних фруктів, овочів, трав, а також приготувати смачні десерти, щербети, соуси, пюре, паштети і горіхове масло.
Віджимання соку в цій соковижималці дуже просте. Спочатку відбувається подрібнення продукту шнеками, що обертаються зі швидкістю 110 обертів за 1 хвилину. Потім відбувається ретельне змішування отриманої маси. І третім кроком є холодний віджим. А також інженери Tribest встановили в шнеки біокерамічні магніти, що створюють магнітне поле, яке сприяє максимальному збереженню активних ензимів і мінералів в свіжовичавленому соку.
Крім високої ефективності, соковижималка володіє потужним і надійним двигуном. Він здатний працювати без зупинки протягом 30 хвилин. При створенні GSE-5050 використовувалися безпечні матеріали. Шнеки зроблені з високоміцного композитного матеріалу Ultem і хірургічної сталі.
Завдяки дзеркальній хромованій поверхні соковижималка Tribest Green Star Elite GSE-5050 чудово впишеться в сучасний інтер'єр будь-якої кухні.
РЕГУЛЯТОРИ
В соковижималці Green Star Elite два регулятора віджиму:
1. Стандартний регулятор використовується під час приготування овочевого або фруктового соку, з сітками.
2. Регулятор для приготування хлібних паличок використовується з насадкою для хлібних паличок, підходить для приготування моті, щербету та інших страв з однорідною консистенцією.
Затягування регулятора підвищує тиск, який чиниться на продукт під час віджиму, що допомагає при віджиманні більш твердих овочів (яблук, моркви). Однак затягнутий регулятор може також перешкоджати виходу макухи при віджиманні м'яких продуктів, таких як паростки пшениці і зелень. Вміле використання регуляторів не тільки полегшує і прискорює віджим, але і істотно підвищує ККД, а також оберігає від поломок пристрою.
ШТОВХАЧІ
Соковитискач поставляється відразу з 2 штовхачами в комплекті:
1. Пластиковий штовхач, більш міцний, короткий і широкий, служить для проштовхування великих продуктів і їх шматочків, не стикаючись при цьому з шнеками.
2. Дерев'яний штовхач, більш довгий і вузький, призначений для проштовхування невеликих шматочків інгредієнтів, о залишилися в самий низ, торкатися шнеків він може без пошкоджень.
ПЕРЕВАГИ:
1. Хромований корпус.
2. Відмінно витискає сік навіть з не дуже соковитих овочів: редиска, картопля, редька.
3. Магнітно-керамічна технологія. У шнеки вбудовані біокерамічні магніти, що створюють магнітне поле, яке сприяє максимальному збереженню активних ензимів і мінералів.
4. Великий вибір насадок.
5. Регулювання сили тиску між шнеками: можна готувати блюда і соуси будь-якої щільності
6. Екологічні матеріали: магнітні і біокерамічні вставки, не містить бісфенол А., шнеки виконані з безпечного GE-Ultem і хірургічної сталі.
7. Проста ергономічна конструкція – легко мити.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Хромований корпус з двигуном.
2. Шнур живлення (знімний).
3. 2 шнека – ведучий та вільного ходу.
4. 2 сітки – з дрібними (для соків) і великими (для смузі) отворами.
5. 2 насадки для подрібнення (відкрита) і для хлібних паличок (закрита).
6. Захисна кришка з завантажувальним лотком.
7. Кришка завантажувального лотка.
8. 2 регулятора виходу макухи.
9. Піддон під бокал і стакан для соку.
10. Сито.
11. 2 штовхача – дерев'яний і пластиковий.
12. 2 щітки для чищення.
ГАРАНТІЯ: 12 РОКІВ
КРАЇНА: США, ПІВДЕННА КОРЕЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribest |
| Тип приладу | Шнековий |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір корпусу | Металік |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальна швидкість обертання | 110 об/хв |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Реверс | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Південна Корея |
| Країна виробництва | Південна Корея |
- Ціна: Ціну уточнюйте


