Вертикальна шнекова соковижималка Tribest Slowstar SW-2020
Потужна шнекова соковижималка Tribest Slowstar – це незамінний пристрій для людей, що підтримують принципи здорового харчування. Для отримання максимально корисного соку без втрат вітамінів і мінералів соковижималка оснащена такими технологіями:
- подвійним шнеком з двома спіралями різної форми, що дозволяє максимально витягувати сік з продуктів;
- малим швидкісним режимом, який повільно обертає шнек, не даючи соку нагріватися і насичуватися бульбашками кисню, які призводять до його окислення;
- збільшеним завантажувальним отвором для великих плодів;
- триступінчатим редуктором, який дозволяє досягти максимально можливого віджимання соку;
- другим контейнером для подрібнення продуктів.
Ця соковижималка підходить для будь-яких овочів і фруктів: починаючи від ягід, закінчуючи морквою або селерою. Її використання дозволяє повністю відмовитися від покупки магазинних соків, які насичені шкідливими консервантами і володіють малою кількістю вітамінів.
ПЕРЕВАГИ:
1. Повільний віджим: всього 47 оборотів в хвилину. Сік не нагрівається і залишається свіжим.
2. Збільшена ширина завантажувального отвору – 62 мм.
3. Двогвинтовий шнек: його леза відрізають при кожному обороті не один шматок продукту, а два. Завдяки цьому вдалося знизити швидкість обертання до 47 об./хв та підвищити крутний момент.
4. Потужний двигун: 200 Вт.
5. 3-х ступінчастий редуктор – зусилля при віджимі досягають 9 кінських сил!
6. Контейнер для подрібнення продуктів: легко використовувати для самих різних страв і цілей. Наприклад, для виготовлення сироїдного морозива або сорбету.
7. Вертикальний шнек – штовхач практично не потрібен, шнек сам захоплює продукти.
8. Відмінно справляється з будь-якими продуктами, в тому числі і з травами.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Основа з двигуном.
2. Чаша для віджиму соку + завантажувальний лоток.
3. Чаша для подрібнення + завантажувальний лоток.
4. Сито.
5. Пластиковий кошик з вусиками.
6. Шнек.
7. Штовхач.
8. Щітка для очищення.
9. Контейнер для соку і контейнер для макухи.
Гарантійний період на соковижималку Slowstar SW 2000 становить 10 років на двигун і 2 роки на комплектуючі частини.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribest |
| Тип приладу | Шнековий |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 47 об/хв |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Реверс | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Завантажувальний лоток | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Індикатор рівня соку | Так |
| Форма центрифуги | Конічна |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 435 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Південна Корея |
| Країна виробництва | Південна Корея |
- Ціна: Ціну уточнюйте







