Вертикальна шнекова соковижималка Juicer SJV-107-A
Соковитискач холодного віджиму Shine від компанії Tribest – високопродуктивна компактна соковижималка з низькою частотою обертання – 40 об / хв при потужності 200 Вт. Ця соковижималка без проблем впорається з вашими щоденними потребами в приготуванні соку.
Компанія Tribest взяла кращі характеристики своїх найбільш продаваних соковижималок за останні 30 років і помістила їх в просту компактну вертикальну машину холодного віджиму.
Її міцний корпус з нержавіючої сталі гармонує з будь-яким кухонним стилем і вона досить компактна, розмір основи складає всього 14 x 13,3 см, а висота 50 см, щоб взяти її з собою куди завгодно або просто покласти в шафу.
ПЕРЕВАГИ:
1. Потужна соковижималка холодного віджиму: її двигун потужністю 200 Вт працює лише зі швидкістю 40 об / хв.
2. Триступеневий двигун: додаткова щабель у двигуні означає менше навантаження на деталі.
3. Екологічно чисті матеріали: усі деталі не містять бісфенол або полікарбонат.
4. Вишуканий і практичний дизайн корпусу: міцний корпус з нержавіючої сталі спрощує очищення після віджимання і зберігає зовнішній вигляд вашої соковижималки.
5. Клапан «крапля-стоп»: дозволяє робити мікси соків.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Корпус з двигуном.
2. Штовхач.
3. Завантажувальний лоток.
4. Шнек.
5. Сито.
6. Чаша для віджимання соку.
7. Контейнер для соку.
8. Контейнер для макухи.
9. Слайсер – легко наріжте фрукти і овочі на 8 рівних частин.
10. Щітка для очищення.
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ
КРАЇНА: США, КИТАЙ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Виробник | Tribest |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип приладу | Шнековий |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 40 об/хв |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 495 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Реверс | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | США |
| Виробництво | Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте








