Побутовий маслопрес YODA YDZY02A
YODA – домашній маслопрес холодного віджиму. Він компактний, не займає багато місця на відміну від промислових пресів, але має потужний двигун.
Маслопрес YODA оснащений 7 запрограмованими режимами для різних інгредієнтів:
1. Арахісова олія.
2. Кунжутна олія.
3. Соняшникова олія.
4. Рапсова олія.
5. Лляна олія.
6. Олія волоського горіха.
7. Мікс (для всіх інших інгредієнтів).
Необхідно лише вибрати відповідний режим, а далі прилад сам прогріється і зробить свою роботу на оптимальній для цього температурі і потужності. YODA – маслопрес холодного віджиму, отримана олія – Extra virgin, вона має температуру менше 40 градусів за Цельсієм.
При виробництві маслопрес YODA використані виключно безпечні матеріали. Вони не містять бісфенолу-А і інших шкідливих речовин, а його деталі повністю підходять для контакту з продуктами.
ПЕРЕВАГИ:
1. Запрограмовані режими – для віджиму олії з різних інгредієнтів.
2. Інтуїтивна панель управління – всього кілька кнопок: вкл/викл, вибір програми, реверсний режим.
3. Автоматичне проштовхування продуктів. У лотку для завантаження знаходиться спеціальний проталкиватель, який допомагає насіння і горіхів потрапити в завантажувальний отвір.
4. Захисна кришка – у маслопрес не потрапить нічого зайвого.
5. Фільтр для очищення олії– очистить олію від будь-яких домішок і часток.
6. Реверс – при блокуванні шнека через тверді горіхи або насіння можна скористатися реверсним режимом.
7. Нешкідливі матеріали – не містить бісфенолу-А і інших шкідливих речовин.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Корпус приладу з панеллю управління.
- Шнек.
- Фільтр для масла
- Контейнер для макухи.
- Контейнер для масла.
- Захисна кришка для завантажувального лотка.
- Щітка для очищення приладу.
- Терморукавиця.
- Знімний шнур.
- Спеціальний ключ для відкручування деталей пристрою.
ГАРАНТІЯ: 2 РОКИ НА ДВИГУН / 1 РІК ШНЕК
КРАЇНА: КИТАЙ

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yoda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Споживана потужність | 0.18 кВт |
| Ширина | 178 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Висота | 265 мм |
| Вага | 6.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте










