Інфрачервоний дегідратор (сушарка) L equip (CI) IR-D5
Сушарка для овочів і фруктів інфрачервона L equip (CI) IR-D5
«Розумна» сушарка IR-D5 для овочів і фруктів сама визначає кількість вологи в продуктах і пропонує користувачеві оптимальний режим для її дбайливого видалення. Датчики контролюють процес і відключають прилад, коли рівень рідини в інгредієнтах наближається до нульової позначки. Прилад має додатковий інфрачервоний випромінювач, який істотно розширює можливості здійснення дійсно бережної і якісної сушки продуктів.

В IR-D5 випромінювач інфрачервоних хвиль розташований в блоці нагрівача, перед вентилятором охолодження, в самому центрі сушильної камери. Таке розташування дозволяє використовувати інфрачервоне випромінювання з максимальною ефективністю. Внутрішня поверхня сушильної камери має спеціальне покриття, що сприяє відбиттю інфрачервоних променів. Дверцята, розташовані навпроти випромінювача, мають металізоване покриття та суттєво збільшують відображення ІК-хвиль. Таким чином, створюються практично ідеальні умови для багаторазового відбиття ІЧ-променів від стінок камери і їх повне поглинання дегідрованими продуктами.
Нагріті предмети ІЧ-випромінюванням починають віддавати тепло самі. Таким чином, ІЧ-випромінювання нагріває продукти в камері дегідратора, вони починають віддавати тепло в навколишню атмосферу, а разом з нею і вологу. ІЧ-випромінювання має вражаюче-високий ККД – майже вся енергія буде використана для нагрівання продуктів, а не повітря. Це призводить до істотної економії електрики, адже один раз витрачена енергія буде відображатися в камері до тих пір, поки не досягне продукту. Після нагрівання продукту не тільки вивільнить з нього вологу, але й підтримає температуру в камері.
Крім того, ІЧ-випромінювання сушить продукти зсередини завдяки високій проникаючій здатності, у той час як класична конвекція сушить продукт від зовнішньої сторони до середини, залишаючи можливість недосушки всередині. При інфрачервоній сушці таке неможливо.
Корпус дегідратора має закруглені кути і обтічну форму, схожу з космічним кораблем з майбутнього. Це не тільки красиве дизайнерське рішення для кращої адаптації апарату на кухні. Зовнішня витонченість частково продубльована і всередині сушильної камери для поліпшення аеродинамічних показників, забезпечивши: посилену конвекцію повітря; більш рівномірне охолодження; зниження рівня шуму; коректне управління температурою;
Ручне встановлення температури і часу дегідратації дозволять Вам виконати сушку за будь-яким рецептом. При відкритті дверцят дегідратор призупиняє роботу.
«Авто-режим». В камері сушіння вбудований датчик для визначення вологості. При роботі дегідратора повітря регулярно проходить через нього і мікропроцесор визначає поточну вологість. Коли датчик зафіксує збереження вологості всередині камери на рівні 3% – дегідратор автоматично припинить роботу. Такий режим сушіння дозволяє не вникати в особливості рецептів та не хвилюватися про можливості зіпсувати продукти через неправильно вибраний температурний режим або тривалость процесу. Залишаються тільки два моменти про які варто потурбуватися заздалегідь: вибрати приблизно схожі за вологості продукти; нарізати приблизно однаковими за розміром шматочками.
Якщо підібрати схожі продукти немає можливості – просто наріжте більш соковиті продукти меншими шматочками. «Авто-режим» можна включати як спільно з інфрачервоним, так і без нього.
ПЕРЕВАГИ:
1. Режим інфрачервоної дегідратації, аналогічний сушінню на сонці.
2. Режим конвекційної дегідратації, аналогічний сушінню в затемненому місці.
3. Автоматичний режим сушіння до готовності продукту, з використанням датчика вологості.
4. Ручний режим дегідратації з виставленням потрібної температури та тривалості сушіння.
5. Рівномірний горизонтальний обдув всіх ділянок сушильної камери.
6. Спеціальне внутрішнє покриття камери, прискорює теплообмін.
7. Металізоване покриття дверцята з внутрішньої сторони для додаткового відбиття ІК-променів.
8. Дизайн корпусу, що дозволяє дегідратору вписатися в будь-який інтер'єр.
9. Потужність – 500 Вт.
10. Сироїдський режим дегідратації з підтримкою постійної температури 35°C.
11. Максимальна температура швидкої дегідратації – 70 °C.
12. 5 сітчастих лотків з нержавіючої сталі 304 марки.
13. Містка зона сушіння загальною площею 0,54 м2.
14. Можливість виставлення таймера сушіння до 99 годин.
15. Багаторазовий змінний повітряний фільтр.
16. Низький шум при роботі – 40 дБ.
17. Корпус із пластику, що не містить бісфенол А.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Дегідратор.
2. Багаторазовий повітряний фільтр (встановлений).
3. Відокремлюємий шнур живлення.
4. 5 металевих лотків.
5. Лоток для збору крихт.
6. Інструкція.
КРАЇНА: ПІВДЕННА КОРЕЯ
ГАРАНТІЯ: 5 РОКІВ (ДОМАШНЄ ВИКОРИСТАННЯ)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L equip |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Вид секцій | лоток |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Південна Корея |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Інфрачервоні "дегидраторы" | Так |
- Ціна: 26 779 ₴










