Дегідратор овочів і фруктів Wartmann WM-2006 DH
Акція! Чоловіча або жіноча куртка в подарунок до товару! Клікніть по тексту, щоб ознайомитись з подарунком
Оригінальні силіконові листи в комплекті 2 упаковки = 6шт.
Сушарка для овочів і фруктів Wartmann WM-2006 DH
Автоматичний дегідратор Wartmann WM-2006 DH – ідеальний пристрій, який підійде як для новачків, так і для невеликих сімей, яким не треба готувати дуже багато сушіння на запас, а тільки поласувати смачненьким одразу і зупинити невеликий запас на потім. Дегідратор хоч і компактних розмірів, але за якістю не поступається великим. Його корпус і лотки виготовлені з 100% нержавіючої сталі. Вентилятор в приладі працює тихо, тому включений дегідратор не завадить вам у повсякденному житті. Повітряний потік – горизонтальний.
Автоматичний дегідратор Wartmann особливо компактний: його розміри 31,5x39,5x24,5 см. Площа сушіння на шести гратчастих лотках з нержавіючої сталі становить 0,59 квадратних метри! Це досить багато для такого маленького пристрою!
Рушайте в подорож відкриттів і робіть класичні яблучні і овочеві чіпси, спокусливу пастилу фруктову, хрусткі овочеві крекери і хлібці і багато інших чудові творіння.
Тепер у вас не пропаде жоден фрукт або овоч, все що ви не встигаєте з'їсти, ви може просто висушити і насолоджуватися своїми смаколиками вдома, на морі, в подорож. Адже це так просто, а головне смачно!
Навіть якщо у вас не було досвіду сушіння, Wartmann з самого початку порадує вас простотою використання і відмінними результатами. Це забезпечується високоякісною конструкцією з 100% нержавіючої сталі і безшумним горизонтальним вентилятором на задній панелі пристрою. Він направляє повітряний потік таким чином, що продукти висихають рівномірно на всіх шести лотках.
Сенсорна панель управління Wartmann геніально проста: перемикач включення / виключення, таймер (можна вибрати час сушіння від 30 хвилин до 72 годин), вибір температури (від 25°C до 90°C). Після закінчення встановленого часу сушіння прилад автоматично зупиняється.
Рекомендуємо встановити температуру близько 60°C для швидкої сушки соковитих свіжих фруктів і овочів, але тільки протягом перших двох годин! Поки утримується волога в продуктах можна з упевненістю стверджувати, що продукти під час сушіння не будуть нагріватися вище 45°C. Потім, приблизно через 2 години, рекомендуємо знизити температуру до 42°C, щоб зберегти вітаміни і ферменти.
Ви завжди можете спостерігати за процесом сушіння через скляні передні дверцята, не відкриваючи їх.
Автоматичний дегідратор Wartmann має захист від перегріву. Це означає, що пристрій автоматично вимикається, коли температура піднімається вище 100 градусів Цельсія.
Додаткова порада: за допомогою спеціальних аркушів для сушіння (силіконові, антипригарні) ви можете приготувати крекери, тісто для торта, піци, а також пастилу фруктову і багато іншого. Листи для сушіння підходять для багаторазового використання протягом багатьох років.
ПЕРЕВАГИ:
1. Компактний – підійде навіть для самої маленької кухні.
2. Потужність – 400 Вт.
3. Матеріал корпусу і лотків – нержавіюча сталь.
4. Площа сушіння 0,59 м2.
5. Температура: 25°C до 90°C.
6. Час: від 30 хвилин до 72 годин.
7. Сенсорна панель управління.
8. Захист від перегріву.
9. Тихий вентилятор.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Дегідратор з нержавіючої сталі.
2. 6 лотків з нержавіючої сталі.
3. Піддон для крихт.
4. Шнур живлення.
5. Інструкція.
КРАЇНА: НІДЕРЛАНДИ, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 2 РОКИ (ДОМАШНЄ ВИКОРИСТАННЯ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wartmann |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Вид секцій | лоток |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Вага | 7.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Китай |
| Країна походження | Нидерланды |
| Країна виробництва | Китай |
| Для комерційної гарантії | Так |
- Ціна: 9 099 ₴








