Дегідратор сушарка для овочів і фруктів Wartmann WM-1912 DH
Історія бренда Wartmann
Сушарка комерційна та побутова Wartmann WM-1912 DH

Перевага Wartmann WM-1912 DH
Дегідратор WARTMANN WM-1912 — професійний прилад для зневоднення овочів, фруктів, грибів, трав. Тепер ви можете сушити у форматі XXL. Завдяки такій кількості лотків Wartmann приваблює як комерційних користувачів, так домогосподарок. З його допомогою можна зробити заготовки для різних страв і використовувати їх потім для приготування цілий рік. Завдяки природному процесу сушіння (видаженню зайвої вологи) продукти не втрачають своїх корисних властивостей, а навпаки залишаються насиченими вітамінами та мінералами. Зберігати такі продукти можна триваліший термін, ніж у первозданному вигляді, що є дуже зручним і компактним. Конструкція дегідратора добре продумана виробником, корпус дуже надійний і міцний, виготовлений з двошаровий харчовий неіржавкої сталі. Дегідратор Wartmann поєднує в собі новітні технології та непідвладний часу дизайн. Налаштування температури та часу зображаються на сенсорному дисплеї, яким можна керувати з передньої панелі. Виробник подбав, щоб експлуатація дегідратора була нескладною та максимально функціональною.
Подвійний метал і перевага такої концепції!
Модель WM-1912 DH має подвійні стінки на всьому периметрі корпусу. Тобто поясненням простою мовою — це корпус у корпусі, водночас усе виготовлено з неіржавкої сталі. Завдяки повітряному прошарку між стінками металу, дегідратор не перегрівається зовнішнім корпусом під час роботи на високих температурах і ефективно акумулює тепло в камеру для зневоднення продуктів. Максимальна температура в цього дегідратора 90 °C градусів за цільою.
Горизонтальна система обдування
Дегідратор обладнаний горизонтальною системою обдування (вентилятор розташований на задній стінці корпусу), завдяки чому продукти сушаться рівномірно, а запахи не змішуються, що дає можливість сушити різні продукти одночасно. На дегідраторі Wartmann можна встановити проміжок часу от 30 хвилин до 72 годин, а також встановити температуру в діапазоні від 25 до 90˚C.
Після встановленого часу дегідратор автоматично вимикається. Сушити можна велику кількість продуктів, оскільки комплектацією передбачено 12 лотків розміром 40×38 см. Вони теж виготовлені з харчової неіржавкої сталі та повністю безпечні для контакту з продуктами.
Додаткова порада: з допомогою спеціальних аркушів для сушіння (силіконові, антипригарні) ви можете приготувати крекери, тісто для торта, піци, а також фруктову пастилу та багато іншого. Листи для сушіння підходять для багаторазового використання впродовж багатьох років. Оригінальні силіконові й антипригарні листи Wartmann можна купити окремо до цієї моделі дегідратора.
Візуальний розмір WM-1912 DH
Часто покупець не може зрозуміти, наскільки маленька або велика модель дегідратора представлена на сайті продавця магазину. На фото ви можете візуалізувати габарити WM-1912 DH. Розміри в см. представлені в характеристиках нижче.
ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПЕРЕВАГИ:
1. Потужність — 1000 Вт.
2. Зовні та всередині неіржавка сталь.
3. 12 лотків із неіржавкої сталі.
4. Розмір лотків: 40х38 см.
5. Розмір дегідратора: ВИСОТАХГЛУБІНАхШИРИНА — 58х57х47 см.
6. Розмір коробки: ВИСОТАХГЛУБІНАхШИРИНА — 69х66х55 см.
7. Сенсорна панель керування.
8. Налаштування температури від 25 °C до 90 °C
9. Таймер до 72 годин.
10. Рівномірний горизонтальний повітряний потік.
11. Комфортне прибирання завдяки піддону для крихт.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
1. Дегідратор із неіржавкої сталі.
2. 12 лотків із неіржавкої сталі.
3. Піддон для крихт або пастили.
4. Шнур живлення.
5. Інструкція.
БРЕНД: НІДЕРЛАНДИ
ПРОЗИВНІСТЬ: КІТАЙ
ГАРАНТІЯ: 1 рік ДЛЯ КОММЕРЧОГО ВИКОРИСТАННЯ;
2 РОКИ ДЛЯ ДОМАШНЕЇ ВИКОРИСТАННЯ.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wartmann |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Кількість секцій | 12 |
| Вид секцій | піддон, сітка, лоток |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Нідерланди |
| Країна виробництва | Китай |
| Для комерційної гарантії | Так |
- Ціна: 19 759 ₴









