Сушарка для овочів і фруктів Tribest Sedona Express SD-6280
Sedona Express поєднує в собі сучасний дизайн, компактну конструкцію і потужну продуктивність. Тепер можна дегідрувати продукти на 11-ти лотках, які абсолютно екологічні і безпечні для організму. Дегідратори Sedona виготовлені з високоякісних матеріалів. Корпус і рама в своєму складі містять міцний полікарбонат. Дверцята виготовлені з загартованого безпечного скла. Корпус і підноси не містять бісфенол А. Дегідратор Sedona Express SD-6280 преміум класу – це універсальний прилад, в якому використовуються передові технології для безпечного та ефективного зневоднення широкого спектру інгредієнтів.
Седона Експрес – повнофункціональна сушарка, яка впишеться в будь-яку (навіть невелику) кухню. Ергономічний дизайн дозволяє помістити дегідратор на столі таким чином, щоб нікому не завдавати дискомфорту. У новій конструкції Tribest Sedona Express використовується центральний механізм нагріву з одним вентилятором, завдяки чому нагріте повітря рівномірно циркулює по всьому апарату. Скляні двері на петлях з вбудованим світлодіодним освітленням дозволяє легко контролювати весь процес.
ПЕРЕВАГИ:
1. Потужність 470 Вт.
2. Складається з одного великого центрального вентилятора і одного нагрівального елемента, при цьому нагріте повітря рівномірно циркулює і розподіляється по лотках, тим самим, забезпечуючи рівномірне зневоднення продуктів.
3. Компактний дизайн, але при цьому має 11 лотків, виготовлених з високоякісних матеріалів і не містять бісфенол А.
4. Можна скористатися безперервним режимом до 120 годин.
5. Діапазон температури – 25 – 750С.
6. Три режими роботи – «FAST», «RAW» і «COMBO».
7. Режим «COMBO» – використовує послідовний двоетапний температурний таймер. Дегідрації, починається на підвищених температурах, потім програма автоматично перемикається на задану знижену температуру сушіння, і буде підтримувати її протягом усієї подальшої роботи. При використанні функції TST, температура харчових продуктів не підніметься вище бажаного рівня, так як під час роботи режиму «FAST» відбувається видалення надлишків вологи і таким чином немає перегріву. Надлишки вологи в продуктах не дають температурі піднятися вище критичною і тільки після повного їх видалення, дегидратор переключиться на режим «RAW» і досушит вміст у більш дбайливому режимі.
8. Безшумна робота (40 Дб).
9. Багаторазовий фільтр повітря. Надійно захистить ваші продукти від попадання частинок пилу.
10. Світлодіодне підсвічування.
11. Прозорі дверцята із закаленого скла, що дозволить наочно оцінити готовність продукту.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Дегідратор з дверцятами з загартованого скла.
2. 11 пластикових лотків (BPA-free).
3. Лоток для збору крихт з BPA-free пластику.
4. Багаторазовий фільтр повітря.
5. Шнур живлення.
6. Інструкція.
КРАЇНА: США, ПІВДЕННА КОРЕЯ
ГАРАНТІЯ: 5 РОКІВ (ДОМАШНЄ ВИКОРИСТАННЯ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribest |
| Споживана потужність | 470 Вт |
| Кількість секцій | 11 |
| Вид секцій | сітка, піддон, лоток |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 356 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Південна Корея |
| Країна виробництва | Південна Корея |
- Ціна: Ціну уточнюйте









