Дегідратор сушарка для овочів і фруктів RawMid Modern RMD-07 Чорний (Black)
12 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: RMD-07
Дегідратор побутовий RawMid Modern RMD-07

RAWMID Modern RMD-07 є дегідратором, за допомогою якого ви зможете висушити і заготовити на зиму овочі, фрукти та гриби, трави і насіння, рибу і м'ясо, хлібці, а також приготувати йогурт, пастилу і багато іншого. Висушування здійснюється при температурі від 35 до 70 градусів, але в даній моделі також є два режими – «Fast» (швидка сушка за 10 годин при температурі 70°С) і Raw (бережна сушка за 24 години при температурі 45°С). Наявність таймера дозволяє не знаходиться весь час біля пристрою, а виставити його від 30 хвилин до 24 годин.
Дегідратор RMD-07 оснащений функцією Warm (підтримання температури 35°С), за допомогою якої висушені продукти залишатимуться теплими протягом 24 годин. Прозорі дверцята із загартованого скла дозволять спостерігати за процесом сушіння. Щоб занадто вологі продукти не окислювалися, дверцята можна відкрити. Це забезпечить додатковий вихід вологи. Можливість знімати лотки (1-7 шт) розширює різновиди сушених продуктів – від дрібних до великих.
Дана модель стане відмінним доповненням на кухню для сироїдів і вегетаріанців. Вона виконана в стильному дизайні чорного кольору, який підійде для будь-якого інтер'єру і добре буде поєднуватися з іншою технікою. Разом з пристроєм поставляються – лотки зі сталі 7 шт, піддони з бортами для рідких продуктів 6 штук, сітчасті листи для дрібних продуктів 6 штук, що неодмінно порадує кожного покупця.

ПЕРЕВАГИ:
1. Потужність 500 Вт.
2. Наявність трьох автоматичних режимів: "Fast"– це той варіант, коли ви хочете приготувати блюдо швидко при високій температурі (10 год при 70°C) та «Raw» – він підходить для більш делікатного готування і для тих людей, кому важливіше максимальну кількість вітамінів (24 год при 45°C). «Combo» - це той режим, при активації якого режим «Fast» і «Raw» працюють в одному циклі і автоматично перемикаються між один одним відповідно до заданих вами параметрів часу і температури.
3. Наявність функції Warm – функція підтримки тепла, яка дає можливість після сушіння зберігати в камері температуру 35°C протягом 24 годин.
4. Відмінна комплектація. В комплекті 7 сталевих лотків, 6 піддонів з бортиками (для пастили), 6 сітчастих аркушів (для насіння та трави).
5. Знімні лотки. При бажанні можна витягнути зайві лотки з дегідратору, тим самим, звільнивши місце для більш габаритних продуктів.
6. Зручна електронна панель управління + пам'ятка. Потрібний режим, температура, час та інші параметри вибираються з допомогою кнопок. А ще вона оснащена підсвічуванням, так що з приладом легко управлятися навіть у темряві. На верхній панелі дегідратору розташовані підказки по найбільш популярним рецептам.
7. Рівномірна сушка. RMD-07 оснащений потужним вентилятором, який забезпечує ефективне та рівномірне обдування всіх 7 лотків. Ви зможете ідеально приготувати потрібну їжу і вам не доведеться переставляти лотки місцями. Ще одна перевага горизонтального обдування полягає в тому, що запахи не змішуються, тому можна готувати різні продукти.
8. Сучасний стильний дизайн. Кожен новий дегідратор від RAWMID отримує оновлений зовнішній вигляд і ця модель не стала винятком. Гарний корпус, скляні дверцята та сенсорна панель управління – це все в RAWMID RMD-07.
9. Прозорі двері. Скляні дверцята дозволяють бачити процес сушіння. Вона зручно відкривається і закривається, а в разі необхідності її можна відкрити (для виходу вологого повітря з камери).
10. Вибір температури. Прилад ідеально підходить для сироїдів, тому що ви можете виставити температуру на 35°С. Це дозволить зберегти у вашому продукті більшість вітамінів та корисних речовин. Що ж до м'яса чи риби, можна встановити значення до 70° і не переживати за готовність страви.
11. Таймер. За бажання можна виставити час приготування від 30 хвилин до 24 годин. Після закінчення часу роботи, RMD-07 подасть звуковий сигнал і вимкнеться.
12. Прогумовані ніжки. Декілька ніжок на дні дегідратора призначені для захисту столу від подряпин та пошкоджень, і крім того, завдяки їм сушарка завжди буде стійка на поверхні.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Дегідратор.
2. 7 сталевих лотків.
3. 6 піддонів з бортиками для пастили.
4. 6 сіток для сушіння трав та зелені.
5. Інструкція.
БРЕНД, КРАЇНА: RawMid, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ДОМАШНЕ ВИКОРИСТАННЯ)
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Виробник | Rawmid |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 7 |
| Вид секцій | сітка, піддон, лоток |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 12 599 ₴








