Розкладний дегідратор сушарка Brod&Taylor SAHARA DR-720S, чорний
27 039 ₴
- Під замовлення
- Код: DR-720S
Відправка з 11 квітня 2026
Компактна складна сушарка для овочів і фруктів Brod&Taylor SAHARA DR-720S
Інноваційний пристрій для сушіння різних продуктів від американської компанії Brod&Taylor «SAHARA» – це перший в світі складаний дегідратор. Завдяки унікальній конструкції можна в три рази зменшити габарити сушарки за лічені секунди для більш компактного зберігання приладу на домашній кухні або на дачі. А сумка, що входить в комплект, дозволить зручно зберігати і транспортувати знімні лотки дегідратору.
Складаний дегідратор SAHARA є простим в експлуатації пристроєм і відрізняється універсальністю і довговічністю. Корпус домашньої сушарки SAHARA виготовлений з пластику, що не містить бісфенол А, він забезпечує максимальну безпеку при приготуванні продуктів. Багаторазовий повітряний фільтр запобігає потраплянню бруду і комах в сушильну камеру, а скляні дверцята дозволяють стежити за процесом під час сушіння продуктів.
Дегідратор оснащений 7 лотками з харчової нержавіючої сталі з загальною площею сушіння 1 м2, великим вентилятором і двома нагрівальними елементами. SAHARA підійде як для в'ялення м'яса і риби, так і для сироїдського сушіння продуктів – мінімальна температура нагріву складає всього 30 0C. При цьому є можливість запуску вентилятора без нагріву повітря – в такому режимі роботи в камеру дегідратору буде надходити лише свіже повітря кімнатної температури.
Унікальна сушарка SAHARA не тільки справляє враження по-справжньому футуристичного пристрою, але і є дуже практичним, зручним і багатофункціональним дегідратором.
ПЕРЕВАГИ:
1. Наявність двох нагрівальних елементів:
- нагрівачі працюють на повну потужність, але коли це необхідно, автоматично перемикаються в режим низького енергоспоживання для підвищення ефективності та кращого контролю температури;
- два циркулюючих потоки теплого повітря дозволяють рівномірно висушувати продукти, що розташовуються в центрі, але і розміщуються по краях лотків, чим рідко можуть похвалитися пристрої даної цінової категорії;
- постійний приплив свіжого і витіснення відпрацьованого повітря дозволяє максимально якісно дегідрувати будь-які продукти без їх пересушування.
2. Потужність 750 ВТ.
3. Час сушіння від 15 хвилин до 99 годин.
4. Температурний діапазон від 30 до 74°C.
5. Управління дегідратором здійснюється за допомогою трьох кнопок, регулювального коліщатка і цифрового дисплея.
6. «COMBO» режим. Просто встановіть потрібний час сушіння при підвищеній температурі, поки в продуктах буде міститися волога, вони не будуть перегріватися, а після встановіть час при низькій температурі сушіння. Дегідратор автоматично переходить з високої температури на низьку. Комбінована сушка дозволить зберегти максимальну кількість вітамінів і корисних речовин в дегідрованих фруктах і овочах.
7. Ефективне зберігання пристрою навіть на невеликих кухнях.
8. Можливість взяти дегидратор з собою.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Дегідратор.
2. 7 лотків з нержавіючої сталі.
3. Сумка для лотків.
4. Повітряні фільтри 2 шт.
5. Лоток для крихт.
6. Шнур живлення.
7. Інструкція.
КРАЇНА: США, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ДОМАШНЄ ВИКОРИСТАННЯ), 1 РІК (КОМЕРЦІЯ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brod & Taylor |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Кількість секцій | 7 |
| Вид секцій | сітка |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | США |
| Країна виробництва | Китай |
| Для комерційної гарантії | Так |
- Ціна: 27 039 ₴











