Персональний переносний блендер Tribest PB-430 Білий
Акція! Чоловіча або жіноча куртка в подарунок до товару! Клікніть по тексту, щоб ознайомитись з подарунком
Компактний блендер Tribest PB-430
Tribest PB-430 є представником нового покоління персональних блендерів, раніше відомих як PB-150, PB-250 і PB-350.

Компактний блендер оснащений досить потужним мотором (200 Вт), тому з легкістю справляється з будь-якими коктейлями, смузі, соусами та іншим. У комплекті з блендером поставляються три пластикові склянки об'ємом 235 мл, 470 мл, 700 мл, скляна банка (чашка) на 470 мл, а також одна глуха кришка для зберігання, дві кришки з отворами і одна для скляної банки. PB-430 дуже компактний, його легко розібрати і помити. У звичайному стаціонарному блендері дуже складно ретельно очистити ножі з внутрішньої сторони, тут ви з легкістю можете помити їх вручну або відмити з допомогою блендера. Досить налити в склянку теплу воду, додати рідкий миючий засіб, приєднати базу з ножем і включити прилад на 10-15 секунд. Після цього залишиться сполоснути склянку водою.
ПЕРЕВАГИ ПЕРСОНАЛЬНОГО БЛЕНДЕРА PB-430 
1. Різноманітність колірних рішень для вашої кухні: червоний, білий або сірий.
2. Новий сучасний дизайн.
3. Працює з адаптером для скляного стакана, а також з пластиковими склянками, в яких не міститься бісфенол (BPA-free).
4. Новий потужний двигун в 200 Вт з додатковим охолоджуючим вентилятором для збільшення часу змішування.
5. Удосконалена система охолодження двигуна для збільшення тривалості робочого циклу та збільшення терміну служби приладу.
6. У корпусі блендера є зручне місце для зберігання шнура.
7. Блендер має 2 режими роботи: імпульс в одне торкання і безперервний режим подрібнення.
Саме чудове в персональному міні-блендері – можливість брати його з собою в дорогу. Тим більше нескладно взяти Tribest PB-430 в подорож. База з одним пластиковим стаканом важить всього 1,2 кг. Пийте улюблені смузі у всіх країнах в будь-який час!
КОМПЛЕКТАЦІЯ PB-430:
1. Корпус.
2. Блок ножів з 4 лезами.
3. Пластикові стакани, які не містять бісфенол на 235 мл, 470 мл, 700 мл.
4. Скляна банка (чашка) на 470 мл
5. Чотири кришки: 1 глуха кришка для зберігання, 2 кришки з отворами, 1 для скляної банки (чашки).
6. Адаптер для скляного банки (чашки).
7. Силіконова лопатка – 1 шт.
КРАЇНА: США, ПІВДЕННА КОРЕЯ
ГАРАНТІЯ: 1 РІК
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribest |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Лопатка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Глибина | 127 мм |
| Вага | 3.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комерційна гарантія | Так |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Міні блендери | Так |
- Ціна: 6 499 ₴











