Компактний блендер Tribest PBG-5050
Tribest PBG-5050 – це персональний міні-блендер. Він оснащений потужним 500-ватним мотором. Блендер працює як в звичайному, так і в імпульсному режимі. Імпульсний режим включається шляхом натискання та утримування центральної кнопки на регуляторі швидкостей. Блендер має 4 швидкості.
Спеціально для блендера Tribest PBG-5050 були розроблені чаші з міцного загартованого скла в трьох зручних об'ємах: 240 мл, 500 мл, 700 мл з 2 кришками з носиком і однією глухою кришкою. Перша чаша ідеальна для сухого подрібнення і приготування різноманітних соусів. Середня універсальна чаша – з її допомогою можна як приготувати ситний смузі на одного, так і подрібнити порцію крем-супу. Найбільша чаша буде в нагоді для змішування охолоджуючих коктейлів з льодом. Блок ножів для чаші виготовлений з нержавіючої сталі і складається з 6 різноспрямованих лез. Це забезпечує швидке і ефективне подрібнення твердих продуктів або зелені. А завдяки знімній конструкції ножів їх зручно мити після використання.
Змішуйте багатокомпонентні смузі прямо в чаші – так Ви заощадите час на миття посуду, а також отримаєте швидкий і смачний коктейль з гарною подачею.
Скляні чаші можуть також використовуватися для зберігання продукції – просто закрийте їх кришкою і приберіть в темне прохолодне місце, холодильник або морозильну камеру. Скло не виділяє ніяких шкідливих речовин в їжу, а тому служить відмінною тарою для тривалого зберігання.
КОМПЛЕКТАЦІЯ БЛЕНДЕРА PBG-5050:
· Корпус.
· Знімний блок ножів.
· Фіксатор блоку ножів.
· Силіконове кільце.
· Одна глуха кришка для зберігання.
· Дві похідні кришки.
· Чаші на 240 мл, 500 мл, 700 мл.
· Знімний шнур живлення.
· Інструкція.
КРАЇНА: США, ПІВДЕННА КОРЕЯ
ГАРАНТІЯ: 5 РОКІВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribest |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комерційна гарантія | Так |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Міні блендери | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте











