Комерційний вакуумний блендер Tribest Dynapro DPS-2250 ШВЕЙЦАРСЬКИЙ МОТОР
32 239 ₴
- Під замовлення
- Код: DPS-1050
Відправка з 01 травня 2026
Блендер для комерційного використання Tribest Dynapro DPS-1050
Tribest Dynapro DPS-1050 – це унікальний блендер, призначений для використання в комерційних умовах і в побуті. Для забезпечення безвідмовної експлуатації при високих навантаженнях блендер оснащений 1850–ватним мотором. Він розкручує ножі до 33 000 об/хв, і при цьому здатний працювати без зупинки до 10 хвилин. Щоб запобігти перегріву і поломці двигуна, в конструкції присутня автоматична система відключення двигуна.
ОСОБЛИВОСТІ DYNAPRO DPS-1050
1. Унікальна особливість моделі – датчик сироїдного режиму. Він нанесений на стінку чаші за допомогою термохроматичних чорнил. Завдяки датчику можна подрібнювати свіжі рослинні продукти, залишаючи їх сирими. Коли температура суміші досягає позначки 47 °C, колір індикатора змінюється з синього на білий.
2. Підсвічування дисплея має різні кольори в залежності від активного режиму. Ручний режим – синій, режим таймера – червоний, авто-режим – фіолетовий.
3. На дні чаші знаходиться пластикова стопорна гайка для фіксації ножів. Вона легко знімається шляхом повороту за вбудовані ручки і не потребує додаткових інструментів для відкручування.
4. Можливість використання вакууматора. Якщо використовувати вакууматор, то проблему окислення можна виключити. Відповідно, смак напою стане насиченим, а термін зберігання готової страви збільшиться на кілька годин.
ПЕРЕВАГИ ВАКУУМНОГО ЗМІШУВАННЯ
Завдяки вакуумуванню продукти при подрібненні не контактують з повітрям і не окислюються, що гарантує збереження повноцінного складу макро - і мікронутрієнтів. Видалення повітря з чаші здійснюється за допомогою спеціального портативного насоса-вакууматора, який входить в комплект. Досить закріпити його на кришці чаші і натиснути одну кнопку. За 10-30 секунд (залежно від кількості продуктів) все повітря з чаші буде відкачано. Після цього можна запускати блендер. Використовуючи портативний вакууматор разом з блендером, Ви:
1. Приготуєте смузі більш однорідної консистенції, мінімізуючи при цьому зміст піни;
2. Запобіжите окисленню продуктів, що виникає через контакт з киснем;
3. Зможете уникнути розмноження бактерій, які не можуть існувати без повітря.
ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЮ
Небагато знають про необхідність дотримуватися правильної послідовності при закладці продуктів в чашу блендера. Для більш ефективного змішування рекомендується на дно глечика поміщати більш м'які і соковиті інгредієнти, після – більш тверді і сухі. При змішуванні бажано додавати воду.
Корпус досить протирати вологою м'якою тканиною або губкою, змоченою в нейтральному розчині рідкого миючого засобу з водою. Головне – не занурюйте корпус у воду. Для очищення ножа і чаші просто залийте в неї теплу воду і включіть блендер на один з режимів – менш ніж за хвилину деталі, які контактували з продуктами, легко відмиються.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1. Корпус мотора блендера виготовлений з безпечного пластика, оснащений гумовими ніжками для установки приладу на поверхні столу, а також примусовою вентиляцією двигуна для кращого охолодження.
2. Кріпильний блок чаші служить для встановлення чаші на корпусі мотора блендера.
3. Стопорна гайка надійно фіксує блок ножів в чаші.
4. Чаша ємністю 1800 мл виготовлена з високоміцного полімеру Eastman Tritan, не містить бісфенол А і абсолютно безпечного для будь-яких харчових продуктів.
5. Блок ножів з 4-ма лезами, цілком виготовленими з нержавіючої сталі.
6. Вакуумна кришка складається з двох частин. Легко знімається і закривається, а також легко миється. Завжди використовуйте велику і маленьку кришку під час роботи. Для відкачування повітря з чаші Ви можете використовувати компактний автоматичний вакууматор, що входить в комплект поставки.
7. Ложка-штовхач з нержавіючої сталі. Використовуйте для змішування або проштовхування продуктів під час змішування.
8. Інструкція.
КРАЇНА: США, ПІВДЕННА КОРЕЯ
ГАРАНТІЯ (БЛЕНДЕР): 1 РІК (КОМЕРЦІЯ), 4 РОКИ (БУДИНОК)
ГАРАНТІЯ (ВАКУУМНИЙ НАСОС): 1 РІК
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribest |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 1.8 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Функція самоочищення | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 454 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Глибина | 269 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комерційна гарантія | Так |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Для комерційної гарантії | Так |
| Вакуумні блендери | Так |
- Ціна: 32 239 ₴











