Професійний стаціонарний блендер з ковпаком RawMid Professional RPB-01, чорний
Потужний професійний блендер Rawmid Professional RPB-01
Rawmid Professional RPB-01 – це професійний блендер потужністю 4 кінські сили (3000 Вт), який підійде як для дому, так і для використання в ресторанах або кафе. Завдяки антишумовому ковпаку робота блендера стає значно тихішою, незважаючи на те, що швидкість обертання ножа – до 50 тисяч оборотів в хвилину!
ПЕРЕВАГИ:
1. Швидкість обертання ножа до 50 тисяч обертів.
2. Мотор потужністю 4 кінські сили (3000 Вт) забезпечує високу надійність при подрібненні твердих інгредієнтів.
3. На панелі управління можна вибрати одну з чотирьох автоматичних програм:
- «Смузі»
- «Сік»
- «Суп»
- «Лід»
Також можна запрограмувати 2 своїх власних програми.
Доступна ручна настройка швидкості і часу подрібнення: всього передбачено 8 швидкостей, а таймер можна встановити від 5 до 90 секунд.
Для короткочасного подрібнення або миття блендера можна використовувати режим «Імпульс».
4. Антишумовой ковпак. Особливість блендера RAWMID Professional – антишумовий ковпак, який суттєво знижує рівень шуму під час роботи.
5. Чаша з тритану об'ємом 1,5 л. Спеціальна форма стінок чаші забезпечує утворення мультиворонки, яка постійно змушує продукти потрапляти на леза. Таким чином підвищується швидкість приготування страв.
6. Оснащений 8-лопатевим ножем з нержавіючої сталі. Леза ножа загнуті під різними кутами для максимального захоплення продуктів і, як наслідок, найбільш ефективного і швидкого їх подрібнення.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Корпус з двигуном.
2. Чаша на 1,5 л.
3. Антишумовой ковпак.
4. Кришка чаші.
5. Заглушка для кришки і чаші.
6. Штовхач
7. Інструкція. + ПОДАРУНКИ!
БРЕНД, КРАЇНА: RawMid, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ДІМ.), 1 РІК (КОМЕРЦІЯ). КОНТЕЙНЕР: 6 МІС., НІЖ: 6 МІС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rawmid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Функція самоочищення | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 449 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Вага | 7.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
| Для комерційної гарантії | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте









