Блендер професійний стаціонарний RawMid Dream Modern 2 BDM-06 Чорний
10 575 ₴
- Готово до відправки
- Код: BDM-06
Потужний професійний блендер RawMid Dream Modern 2 BDM-06
Професійний блендер Modern 2 BDM-06 є повним аналогом блендера Samurai BDS-04. Modern 2 з'явився на світ пізніше за свого старшого брата Samurai. Метою компанії RawMid було зробити нову модель, але при цьому зберегти перевірені ринком характеристики: потужність, надійність та ефективність, як у старшого брата. Компанія виконала поставлене завдання на відмінно! Modern 2 отримав новий сучасний дизайн та компактність плюс сенсорну панель. В іншому він має такий же двигун, потужність, швидкість, чашу, ножі, комплектацію, гарантію, включаючи комерційну, як і у Samurai. Обидва блендери протягом багатьох років добре зарекомендували себе на виробництві, у барах, ресторанах та МАФах. Різниця полягає лише в дизайні та опціях управління новим блендером. Якщо Samurai має 5 автоматичних програм і механічну ручку для керування швидкістю, то Modern 2 має 8 автоматичних програм і керування швидкістю під час роботи тапом по необхідним сенсорним кнопкам. Власне кажучи, нічого немає такого, щоб міг дати один або інший блендер один одному у фору, хіба що 8 програм у Modern 2 проти 5 у Samurai і компактніший сучасний дизайн у першого.
Відеоінструкція з приготування пасти
ПОТУЖНІСТЬ, ЗРУЧНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ – це все про блендер Rawmid Dream Modern 2.
Завдяки новим ножам і мотору, Модерн 2 подрібнює ще краще і швидше! Цей блендер – справжнє відкриття!
ПЕРЕВАГИ:
1. Новий дизайн. Dream Modern 2 став виглядати більш сучасним, з'явився дисплей з яскравим підсвічуванням.
2. Сенсорна панель з програмами. Блендер оснащений сенсорною панеллю, на якій можна вибрати один з 8 автоматичних режимів для виконання тієї чи іншої задачі. Також можна вибрати ручний режим, довільно налаштувавши швидкість і час подрібнення.
3. Двигун 4 л. с. Він може зробити пасту з горіхів, приготувати будь-який зелений коктейль або соус. Консистенція буде ідеально однорідна: без шматочків зелені, насіння і шкірки.
4. Покращений ніж. Конструкцію «бичачі роги» зі старого Dream Modern поліпшили: додали нижні лопасті, наточіли і загнули, щоб продукти не забивалися під ножем. Ножовий блок з нержавіючої сталі вищої проби.
5. Система охолодження. Завдяки новій системі охолодження двигун може працювати довше. Якщо прилад перегріється, автоматично спрацює захист і зупинить роботу блендера до охолодження.
6. Підшипники. В Dream Modern 2 швидкість обертання ножа досягає 50 000 оборотів в хвилину. Підшипники повинні витримувати величезні навантаження, тому ми вибрали найкращі японські деталі з нержавіючої сталі.
7. Чаша на 2 літри. Цього обсягу вистачить як для великої родини, так і для компанії друзів. Чаша з тритану – безпечного харчового пластику, де немає бісфенолу А. Чаша не залишає характерного смаку і запаху, як це робить дешевий пластик звичайних блендерів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Корпус з двигуном.
2. Чаша на 2 л.
3. Кришка чаші.
4. Заглушка для кришки і чаші.
5. Штовхач
6. Інструкція. + ПОДАРУНКИ!
БРЕНД, КРАЇНА: RawMid, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ДІМ.), 1 РІК (КОМЕРЦІЯ). КОНТЕЙНЕР І НІЖ: 6 МІС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rawmid |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 2230 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Функція самоочищення | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробництва | Китай |
| Для комерційної гарантії | Так |
- Ціна: 10 575 ₴








