Блендер професійний L'equip BS7 Quattro Білий
Стаціонарний блендер професійний L'equip BS7 Quattro
Огляд заводу L'equip в Південній Кореї
L'equip BS7 Quattro займає особливе місце в лінійці блендерів корейського виробника. Це найпотужніший серед усіх подрібнювачів Леквіп, призначений для тих, хто хоче користуватися вдома професійної побутовою технікою. Прилад розроблений з таким розрахунком, щоб працювати протягом тривалого періоду на максимальній швидкості. Для цього інженери внесли в конструкцію ряд змін:
1. Потужність двигуна збільшена до 4,6 л. с. (3400 Вт), що дозволяє блоку ножів обертатися зі швидкістю до 33 тисяч обертів у хвилину;
2. Вентиляція корпусу вдосконалена – апарат може довго працювати без пауз;
3. Ущільнювач кришки чаші покращено, щоб кришка міцно трималася при вібрації, викликаної обертанням ножів з величезною швидкістю;
4. Оновлена конструкція фіксатора чаші для кращого утримування при роботі блендера на максимумі;
5. Надгострі ножі виконані з японської нержавіючої сталі;
Покращена система управління: на корпусі блендера розташований регулятор швидкості зі світлодіодним підсвічуванням, за допомогою якого можна плавно змінювати швидкість обертання ножів, повертаючи регулятор за годинниковою стрілкою або проти. В приладі є 6 швидкостей, кожна з яких відповідає 1 світлодіодному індикатору.

БЛОК НОЖІВ З ЯПОНСЬКОЇ СТАЛІ
Блок ножів в блендері L equip BS7 виготовлений з японської сталі. Блендер оснащений сучасними ножами, виготовленими за допомогою 3D принтера. Ножі мають 8 лез: нижні призначені для ретельного подрібнення овочів та фруктів, середні допоможуть розділити продукти на дрібні шматочки, а верхні служать для збивання смузі та створення воронки в супах і напоях. Леза виготовлені з нержавіючої сталі високої якості, а тому здатні впоратися з перемелюванням навіть самих твердих продуктів, на зразок горіхів і круп.
Обслуговування блоку ножів є важливим завданням при догляді за блендером. Тому необхідно зрідка (при необхідності) розбирати блендер і окремо промивати леза з допомогою вхідних в комплект щипців і сервісного ключа. У комплект до блендеру входить ключ для виймання ножів, який також можна використовувати в якості мірної ложки, а також зручні щипці – це забезпечує просте і безпечне вилучення гострих частин приладу.
ШТОВХАЧ – УНІВЕРСАЛЬНИЙ І АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ
Під час експлуатації блендера, варто пам'ятати, що при приготуванні продуктів з малим вмістом води необхідно користуватися штовхачем, який йде в комплектації до L'equip BS7. Такі продукти легко осідають на стінках чаші блендера, а за допомогою штовхача їх можна швидко підштовхнути до блоку ножів. Для цього в кришці чаші є отвір під штовхач, і в робочому стані його слід використовувати при закритій кришці блендера. Ми не звикли замислюватися про важливість цього додаткового інструменту, проте, багато страв не приготувати без його допомоги.
Даний інструмент безпосередньо розроблений у відповідності з характеристиками саме цього блендера і абсолютно безпечний для здоров'я, так як пластик, з якого виготовлена конструкція, не містить в своєму складі небезпечного для організму бісфенолу А.
СТАЛЕВА ЧАША ДЛЯ СУХОГО ПОДРІБНЕННЯ
Якщо Ви плануєте часто подрібнити в блендері спеції, зерна, насіння, каву та інші сухі продукти, тут не обійтися без надійной ємності, яка не помутніє з часом і не покриється подряпинами. Саме тому інженерами L'equip була розроблена компактна сталева чаша об'ємом 900 мл. Вона призначена спеціально для подрібнення і змішування сухих продуктів, а також для приготування корисного цільнозмолотого борошна зі злаків будь-якої твердості і має наступні переваги:
1. Міцний корпус з «вічної» харчової нержавіючої сталі марки AISI 316, яка відрізняється підвищеною стійкістю до корозії і високих температур.
2. Силіконовий кожух для додаткової вібро-, шумо - і термоізоляції.
3. Невеликий обсяг склянки гарантує якісний помел навіть при завантаженні малої кількості інгредієнтів. Сушена зелень і зерна не будуть розлітатися по ємності.
4. Блок ножів з 8-ма лезами, який відмінно зарекомендував себе в базовій чаші з тритану.
5. Кришка чаші надійно фіксується за допомогою посилених силіконових ущільнювачів.
6. Спеціальний ковпачок у кришці може бути використаний як мірна ємність. Його наявність дозволяє додавати інгредієнти в процесі приготування.
Сталева чаша відмінно замінить собою функціонал мініблендера, вона підходить і для продуктів з рідкою консистенцією: її зручно використовувати для приготування невеликих порцій смузі, коктейлів, сироїдних і крем-супів, каш і соусів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ L EQUIP BS7 QUATTRO:
1. Корпус.
2. Чаша для подрібнення (Tritan BPA-free) – 2 л.
3. Чаша для сухого подрібнення з нержавіючої сталі – 0,9 л.
4. Кришки.
5. Ковпачки до кришок.
6. Подвійні ущільнювачі кришок.
7. 2 блока ножів з нержавіючої сталі.
8. Ущільнювачі блоків ножів і фіксатори лез.
9. Підкладки для блоків ножів.
10.Щипці для безпечного витягання лез.
11.Штовхач.
12.Сервісний ключ.
13.Інструкція.
КРАЇНА: ПІВДЕННА КОРЕЯ
ГАРАНТІЯ: 5 РОКІВ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Виробник | L equip |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Режим Турбо | Так |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Функція самоочищення | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комерційна гарантія | Так |
| Країна виробництва | Південна Корея |
- Ціна: 25 999 ₴










