Блендер професійний JTC OmniBlend TM-767АТ нова чаша, чорний
Стаціонарний професійний блендер JTC OmniBlend TM-767АТ
Потужний професійний блендер JTC TM-767AТ OmniBlend оснащений мотором на 3 кінські сили з потужністю 1200 Ватт, що дозволяє Вам без проблем приготувати коктейлі будь-якої складності. Пристрій ідеально підходить як для домашнього використання, так і для комерційних установ, таких як кафе, бари, ресторани та нічні клуби. Блендер досить простий у використанні та надзвичайно легко чиститься. Глечик об'ємом в 1,5 літра з вузькою основою відмінно підходить для будь-яких коктейлів.

ПЕРЕВАГИ:
1. Панель управління TM-767АТ механічна, швидкість обертання ножів вибирається вручну. Є імпульсний режим. Автоматичний таймер відсутня, тому ступінь подрібнення продуктів контролюється вами самостійно.
2. Вбудовані реле і запобіжники надійно захищає двигун від перевантаження і перегріву і в критичній ситуації просто відключають мотор.
3. Чаша блендера розрахована на об'єм 1,5 літра з вузькою основою, що чудово підходить для подрібнення продуктів маленькими порціями. Матеріал чаші – високоякісний Тритан, який не містить шкідливих домішок (не містить бісфенол А), термостійкий, ударостійкий.
4. Нержавіючий ніж із міцної загартованої сталі, має унікальну форму, що дозволяє значно покращити якість обробки продуктів у блендері.
5. Стильний та ергономічний дизайн блендера ідеально вписується в обстановку будь-якої кухні, а компактні розміри та просте обслуговування є приємними бонусами.
У блендері JTC TM-767AТ ви можете без проблем за лічені секунди зробити супи кремоподібної консистенції; пюре та смузі; алкогольні коктейлі з льодом, молочні коктейлі, морозиво та йогурти; тісто; фруктові напої; подрібнити на борошно насіння, бобові; подрібнити овочі; приготувати страви дитячого харчування; дієтичні страви; майонез, салатні заправки, соуси.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Корпус.
2. Чаша 1,5 л із звуженим дном.
3. 6-ти лопатевий ніж із нержавіючої сталі.
4. Тлумач.
5. Ручний режим: 12 швидкостей
6. Режим «Імпульс»
КРАЇНА: ТАЙВАНЬ, КИТАЙ
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ (ПОБУТ), 1 РІК (КОМЕРЦІЯ)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комерційна гарантія | Так |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Для комерційної гарантії | Так |
- Ціна: 10 125 ₴










