Високошвидкісний блендер Happycall Axlerim Z
Happycall Axlerim Z – це професійний блендер з 2-літровим глечиком і 6-лопатевим ножем, здійснює до 28 000 оборотів у хвилину. Блендер оснащений дисплеєм і зручним круглим перемикачем швидкостей і 6 програмами. Це високошвидкісна і потужна модель блендера, яка дозволить готувати ваші улюблені смузі та коктейлі ідеально однорідної консистенції, кремові супи, пюре, соуси, джеми, горіхове молоко і безліч інших смачних і корисних страв. А з допомогою штовхача з вбудованим термометром ви зможете приготувати крем-суп ідеально комфортної температури, а фруктовий смузі збереже більше вітамінів і ензимів.

ПЕРЕВАГИ:
1. Ніж блендера Happycall Axlerim Z здійснює до 28 000 оборотів в хвилину, що забезпечує швидке і ретельне подрібнення навіть твердих інгредієнтів.
2. Об'ємний 6-лопатевий ніж виготовлений з нержавіючої сталі AISI 420 і готовий до подрібнення навіть самих твердих інгредієнтів.
3. Штовхач блендера Happycall Axlerim Z оснащений вбудованим термометром, що дозволяє з легкістю контролювати ступінь нагрівання їжі.
4. Продумана система вентиляції не дозволить блендеру Happycall Axlerim Z перегрітися під час роботи.
5. Зчеплення ніж/вал виконано з металу, що забезпечує надійність роботи.
6. Круглий регулятор швидкостей і режимів дозволяє комфортно управляти блендером. Усього доступно 6 автоматичних програм для виконання різних завдань, 10 швидкостей, а також імпульсний режим.
7. 2-літровий глечик блендера Happycall Axlerim Z виготовлений з безпечного матеріалу тритану, не містить бісфенолу-А і інших небезпечних речовин.
8. Легке і проста очищення глечика можливе завдяки функції самоочищення. Просто налийте в миску води, кілька разів натисніть кнопку імпульсного режиму і злийте воду.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
1. Корпус.
2. 6-лопатевий ніж з нержавіючої сталі.
3. 2-літрова чаша.
4. Штовхач з термометром.
5. Встановлені програми: 6.
6. Кількість режимів швидкості: 10.
7. Імпульсний режим.
8. Кришка.
9. Ковпачок кришки з фіксатором.
КРАЇНА: ПІВДЕННА КОРЕЯ.
ГАРАНТІЯ: 1 РІК
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Call |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 476 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Південна Корея |
| Комерційна гарантія | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте









